Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bunkóság állásinterjúra...

Bunkóság állásinterjúra farmerben menni? Elegáns felsővel.

Figyelt kérdés
Kosztümben irtóra feszengek :( Munkába járni amúgy, ha felvesznek, lehet farmerben (call center).
2008. nov. 24. 08:48
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Nem bunkóság, amennyiben képes vagy kezelni a helyzetet és nem tudnak emiatt zavarba hozni. Ha el tudod mondani és alá tudod támasztani, hogy miért így öltöztél a standard elvárások ellenére, akkor az még hasznodra is válhat.
2008. nov. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem azért szóltak emg mert nem volt nyakkendő rajtam, pedig szövetnadrág, ing volt rajtam.
2008. nov. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
call center állásra nem, oda én se mennék másképp, de nem csak azért, mert feszengek kosztümben, hanem azért is, mert nehéz méretet találni rám normális nadrágban, egy interjú miatt meg nem fogom nyakamba venni a várost, lehet, hogy nem is találnék addigra.
2008. nov. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%

Haaaat nem tudom.

Irodai munkara nem illik farmerban jelentkezni, meg akkor sem, ha utana abban jarnal be.

Szerintem csak kocsmai allasnal elfogadott farmer az interjun.

2008. nov. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak nagyon elegáns farmerek, fel se tűnik, hogy farmer. Rám egyébként tényleg nincs normális nadrág, szóval kénytelen vagyok abban menni, ami van.
2008. nov. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan menj farmerben. Ha a munka során nem várják el a kosztümöt, akkor nem fontos szerintem. A lényeg, hogy jól érezd magad a ruhádban. (Én is farmerben szoktam menni,még sose szóltak miatta.) Általában úgy jó menni, ahogy az ott dolgozók öltöznek. Túlöltözni sem érdemes, sztem az is hülyén nézne ki. Legyen csinos és kényelmes. Sikeres interjút!
2008. nov. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy nagyon rendes és tájékozott munkaügyi tréningeztető hölgy mondta, hogy a cég öltözködési szokásaihoz illik öltözni, illetve egy nagyon picit elegánsabban (szóval azrért mondjuk egy raktáros rakodáshoz nem kell rögtön a pántos gatya, de oda pl. egyáltalán nem kell elegáns frakk). Se túlöltözni, se nagyon alulöltözni nem szabad. Illetve ez még azért fontos, mert egy interjú kb. olyan, mint ha munkaidő lenne, szóval annak vedd, mint ha az lenne, mint ha már a munkába mennél.


Call centerbe nem nagyon öltöznek elegánsan, ezt tapasztalatból mondom, én is dolgoztam ilyen helyen, farmer, kényelmes póló, kb. nem ők találkoznak személyesen az ügyfelekkel.

2008. nov. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
41%
Munkahelyfüggő, ajánlott rákérdezni mikor telefonon felhívnak és időpontot beszéltek meg. Meg szokták mondani ha rákérdezel.
2008. dec. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!