Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerződéses katonaként mennyit...

Szerződéses katonaként mennyit lehet keresni? Katonák feleségei is írhatnak!

Figyelt kérdés

A férjem gondolkodik azon,hogy "bevonul"!

Nem igazán támogatom ebben,mert úgy tudom még 100ezer körül sem keresnek.Már volt benn jelentkezni,fel is vennék,a jogosítványai miatt,C-E,nem is kellene várnia,ha az orvosi megvan,már másnap akár kezdhetne is,állítólag.Az egyik ismerősünk szerint a sofőr kollégája 110 körül kap.Tudnátok esetleg bővebb infot?Milyen plusz juttatások vannak,ha vannak egyáltalán,

Köszi a válaszaitokat.


2012. márc. 31. 12:27
 1/8 anonim válasza:
van, aki 250-300-at, de ő már 20éve benne van a szakmában... mások viszont 70 körül...
2012. márc. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ingyen albérlet-még a közüzemi számlákat is fizetik....
2012. márc. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

"Megnyugtató" a válaszod,de azért köszi.

Jöhetnek még.

Csak az a gond,hogy nem nagyon tudom jobb belátásra bírni.Tetszik neki,meg állami,ez valamilyen szinten biztos állás.Vagy rosszul gondolom?

2012. márc. 31. 12:48
 4/8 anonim ***** válasza:

Na most támogatni akarod benne, vagy lebeszélni róla? Mert a kérdésedben ott van, hogy nem akarod, a kommentedben meg hogy igen....

Mellesleg ezt neki kell eldöntenie. Nem egyszerű "alsóbbrendűnek" lenni. Márpedig nyilván nem mint vezérőrnagy kezd.

2012. márc. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Az miatt nem támogatom,mert mi van ha ki kell majd mennie háborús övezetbe?

A fizetés sem tetszik,de az a másodlagos.

Csak ő szeretné ezt.

2012. márc. 31. 13:26
 6/8 A kérdező kommentje:
Melyik kommentemben olvasod,hogy támogatom?
2012. márc. 31. 13:27
 7/8 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom mivel házasok vagyunk és felelősséggel tartozunk a gyerekein,és a megélhetésük felé,így nem "csak" az ő döntése.Én sem váltanék munkahelyet ha tudnám,hogy lényegesen kevesebbet keresnék,csak azért mert engem az vonz.Itt már nem csak róla van szó,hanem rólunk.
2012. márc. 31. 13:30
 8/8 anonim válasza:

A fizetés sok mindenen múlik,iskolák, tanfolyamok stb.

Mondjuk érettségivel sofőr beosztást kap egy átlagos helyen , akkor kb 80 ezret fog hazavinni) (megjegyezném egy tíz éves katona sem kap többet ..

Szerintem ma csak annak éri meg , aki vagy rendszeresen külszolgálatokba jár(ott havi 300 felett is lehet keresni), de a általam látottakból kiderül, a kapcsolatok nagy része erre rá is megy!!

Vagy helyben van a laktanya, és napi nyolc órát ki lehet bírni, ami után lehet másodállásban dolgozni..persze ha meg akartok élni..

Amit általában kihagynak a tájékoztatásból:ha pl ittas vezetésen érik(civilben saját autóval) azonnal kirugják!

Ha pl őrségbe osztják, véletlen még otthon elalszik, ügyészségre vihetik,ha őrségben elalszik, telefont találnak nála, vagy pisilésnél leteszi a fegyvert, és észreveszik, ügyészség,..ahol jó esetben kap egy 50- 100 ezres sárga csekket( mert ma már a seregben is szeretik osztogatni)

Persze vannak jobb helyek, és rosszabbak, érdemes utánajárni...

2012. máj. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!