Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hasznos a Mágnesmatrac vagy...

Hasznos a Mágnesmatrac vagy csak marketinges lehúzás?

Figyelt kérdés

Voltam egészségnapon Impulzernél és 400 ezerért mindenkit rábeszéltek, hogy vegyenek mágneses impúlzáló matracot, ami 1 millió Ft mindenhol. Elmondta egy marketinges, hogy milyen jó. Beindítja a vérkeringést ott is ahol már nem is volt keringés és a mikrocirkulációt fennt tartja, kibogozza a vérrögöket.


Arra gondoltam, hogy 400ért nem is, de kb 80-ért veszek egy ilyet más cégtől és látom azt hivatalos belgyógyász orvos is ajánlja. Érdemes ? Mi a tapoasztalatotok?


[link]


2013. márc. 6. 17:05
1 2 3 4 5
 31/50 A kérdező kommentje:

Nem ! Egyáltalán nem vagyok ügynökök, azok csak a saját előadásukon remekelnek egy letaglózó szöveggel. Még itt sem csinálnának reklámot, nehogy a konkurens cégnek, vagy a konkurens ügynöknek a cégből csináljon üzletet. :-D


Értem a szkeptikusságotokat, sőt ! Én is az voltam, eddig...


Ennél egzaktabb bizonyítás nem létezik : Már az ősi időkben is tudtak a mágneses mező gyógyító hatásáról pl Kleopátra mágneságyban aludt és ezzel őrizte meg fiatalságát, egészségét és bájait ! És még sorolhatnám a példákat, most helyszűke miatt a lényegre térek.


Én is meg akartam győződni erről, ezért elmentem egy olyan egészségnapra, ami ezzel foglalkozott. Készítettek termokamerás felvételeket a testemről és vérszaturációmérést ami 96%-ék volt ami igen alacsony.


Majd egy 20 perces kezelést követően ez az érték 99%-ra ugrott. Vérszaturáció=vér oxigénszintje. A termokamerás felvételen is látszott a változás, tudnillik sokkal melegebbek lettek az értékek. A testem külső bőrfelületén is érezhető volt az hogy sokkal jobb a vérkeringés.


aztán bemutatták a videokat, ahol ilyen készüléket használtak és láthatjátok, hogy betegek esetében, olyan mikrokapillárisban ahol előtte nem keringett már vér, az a kezelésalatt beindult. Ezt figyeljétek : http://www.youtube.com/watch?v=Fc0MCk2PuRM&feature=player_em.. 3:11-nél van a felvétel.


Ezek így együtt teljesen meggyőztek ! Vettem egyet. Igaz 1 millió volt, de az egészség hosszú távon megér ennyit, hiszen ezzel mindent lehet gyógyítani és csak napi 2*20 percet kell rajta feküdni. Jó, lehet kapni 80-150 ezerért is kevésbé hatékonyat, de az is sokkal jobb mint a semmi és ha sokat fexel azokon pl napi 2-3 órát az is ugyanilyan hatékony. Erre sok éves gari van és ha nem költesz gyógyszerekre meg szívműtétre másfélmillát, akkor ez anyagilag visszajön rövid idő alatt !


forrás : http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__egyeb-kerdesek__4188..


Nem tudom, hogy ezt mivelmagyarázná a szkeptikus :-D


De, az hogy nem használják csak MAGÁNRENDELŐKBEN 3-5 ezer Ft/fél órás kezeléssel, az azért van, mert a gyógyszermaffiának az az érdeke, hogy vedd meg a sok méregdrága gyógyszert, amire egy év alatt annyit költesz, mint a legdrágább mnatracra full áron és ráadásúl azoknak iszonyű mellékhatásai vannak és sok esetben teljesen hatástalanok.


Végül szedhetietek a gyógyszert, aztán pár év múlva egy szívműtétre kiperkálhatjátok a másfélmilliót az orvosnak :S A szkeptikus azt jelenti semmiben sem hisz:)

2013. ápr. 10. 18:10
 32/50 anonim ***** válasza:

ugh bakker xD

1 milla bazze erre van penz.

hat en beszrok ezen az orszagon.

komolyan ha nem lenne bor a kepemen ilyeneket kene csinalnom.


a beszerzesi forrasokat ismerem

szakszavakat ismerem es kreativan alkotok ujakat is.


szkeptikus egyebirant ketelkedot jelent...

csak legalabb ezzel legyunk tisztaban.


ahhh ezen kiakadok...

2013. ápr. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 A kérdező kommentje:

1 millió egyáltalán nem sok pénz, ha azt nézed mire költöd ! Ha megörzöd egészséged, akkor ez megtérűl, ráadásúl orvoshoz sem kell járni.


Ha minden bajod lesz, ÉVENTE kiadod ezt gyógyszerre és mellékhatásaid lesznek továbbá a gyógyszer sem használ.



Olvasd végig amit leírtam ! Ha ugyanezt egy orvosi tabletta produkálná, örülnél és azt mondanád doki, ezt a mindenre jó tablettát akarod szedni és adnál lóvét, még többet is ! Viszont, ha nem gyógyszermaffia végzi a vizsgálatot leszólod. Hát, nem ostobák vagytok !?...

2013. ápr. 10. 23:55
 34/50 anonim ***** válasza:
0%
fuchey
2013. ápr. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
A neuron-szamot is javitja?
2013. ápr. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 A kérdező kommentje:
A tiédet nem :-D
2013. ápr. 11. 18:46
 37/50 anonim ***** válasza:

Gondolom a neuront meggoogleztad elotte xD


mellekesen mondtam mar forrasnak PubMedet hasznalj, ne arcfiatalitas.hu


arcfiatalitas.hu Jesszus megint micsoda forras...


akarhogyis.

felesleges beszelnem mert elkapott megint egy MLM-es... komolyan ha nem unatkoznek ennyire nem is irnek ilyen kerdesekre mert a masik fel sose tudja tudomanyosan alatamasztani az erveit csak ilyen vacak oldalakkal mint az arcfiatalitas.hu pl. de komolyan maskor majd a blikkrol vagy velvetrol linkelek en is tudomanyos kerdesek eseteben...

2013. ápr. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 A kérdező kommentje:
a PROMAG az német orvpstechnikai matrac ! Ott a Bemer.hu oldalán is olvashatsz erről, sőt a magyar kórházakban is Bemert használnak meg Magnetert.
2013. ápr. 11. 19:46
 39/50 A kérdező kommentje:
Számomra meglepő, hogy erről áltudományként vagy kétségekkel beszélnek emberek ! Ez tény. A mágneses impulzusmatraccal az erekről a lerakódásokat lehet szépen lepucólni, amit semmivel sem lehetett megoldani, csak vértágító gyógyszerrel, de az érelpattanást okoz, a sok összehúzódás és tágulás után. Ezt a DOTE-én kísérletezték ki orvosok és kórházakban alkalmazzák, miért lenne ez humbug ?
2013. ápr. 11. 20:07
 40/50 anonim válasza:

A kérdező avagy valószínűleg Deák Sándor egy kamus átverő lehúzós szahara alak.

Úgy hazudik mint a vízfolyás még próbáljája igazolni magát szintén hazugságokkal.

Megkaptad a cuccost ahogy írtad és onnan számítva kb 2 hét múlva meggyógyított a kamu nyavajádiból mi?

Mint egy erősen síkosított tündérmesés álom, kb olyan amiket te itt összehordtál.

Icetrucknak meg teljesen igaza van.

Csak tudnam mar hogy a mágnesesség hogyan tudja ilyen hamar ennyire effektíven (ennyi pénzért...) leoldani, meggyógítani azt amit nem is tudna mágnesezni mivel nem fém. Én értem hogy mindennek van mágneses tere, de azt te így evvel nem tudod ilyen módon befolyásolni.


A világ az ilyen kamu férgek miatt tart itt ahol...

2013. nov. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!