Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kivel lehetne egy nőnek...

Kivel lehetne egy nőnek külföldre menni dolgozni, ha nincs párja? Testvére sem, akivel lehetne menni.

Figyelt kérdés

Mi lenne a legjobb opció ezek közül:

-haver barát

-jóbarátnő

-kint élő rokontól átmeneti segítséget kérni (szállás, útbaigazítás)

Ha vanegyéb ötletetek, szívesen venném. Szüleim így egyedül nem engednének ki, és meg is értem őket.


2012. nov. 26. 22:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Több fórum is van az interneten, ahol külföldön élő magyarok beszélgetnek egymással. Ismerkedj össze olyanokkal, akik ott élnek, ahová menni akarsz, és mindjárt nem leszel egyedül!
2012. nov. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Csak nem tudom, hogy kiben is lehet bízni, jártam már meg és nehezen bízom emberekben.
2012. nov. 26. 22:41
 3/15 A kérdező kommentje:
De amúgy erre nem is gondoltam, jó ötlet csak ki kell ismerni a terepet.
2012. nov. 26. 22:42
 4/15 anonim ***** válasza:
91%

Nagykorú vagy nem?

Akkor mi a kérdés? Menj egedül, ha nincs más. Kint úgyis lesznek kollégáid, valószínűleg magyarok is.


Ha félsz egyedül neki vágni, akkor neten keress nőket, akik veled mennének, de szintén nem akarnak egyedül elindulni.

2012. nov. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
65%

Hát csak akkor menj ki valakivel, ha az a valaki is igazán akarja.

Akár kombinálhatod is, ismerőshöz kimenni barátnővel...ha az ismerős segítene a barátnőnek is.

Én úgy költöztem külföldre, hogy ismerős intézett szállást, de persze mindent fizettem (én ugyan párommal jöttem ki)

Egyébként javaslom, hogy valaki legyen kinn, akit ismersz.

Belevágni az ismeretlenbe...elég meredek.

2012. nov. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nagykorú vagyok, csak rémiszt a gondolat, hogy kibe vagy mibe botlok esetleg a teljes ismeretlenben. Mert nő vagyok, és tapasztaltam pl a munkahelyemen is kellemetlen dolgot már. Férfiakkal.. egy konkrét cselekedettel ki is fejtette mit szeretne tőlem. Ha ezt egy teljesen idegen helyen élem át, durvább lrtt volna az összhatás.
2012. nov. 26. 22:48
 7/15 anonim ***** válasza:
en egyedul vagtam bele, egy baratnom sem akart velem jonni de ez nem tartott vissza :D
2012. nov. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
ja es 24N (utolso)
2012. nov. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én férfi vagyok ugyan de válaszolok.

Én is egyedül vágtam bele és megtaláltam a számításaimat.


Nézz fórumokat , sokan vannak akik nem mernek egyedül kimenni.Ide jöttek csoportosan magyarok.

2012. nov. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
24%

Felnőtt ember vagy. Ha egyedül nem mersz kimenni, nem is érdemled meg, hogy bárki is segítsen. Nem fogják egész életeden át fogni a kezed, csak mert nő vagy.

25/L

2012. nov. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!