Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek? évekig dolgoztam...

Szerintetek? évekig dolgoztam diákként jó kis fizum volt most átvett a cég főállásba.

Figyelt kérdés
Nekem ez nem tűnik nagy dolognak,viszont a család teljesen odavan tőle.én érzem rosszul,vagy ennek ekkora a jelentősége?
2012. júl. 7. 10:58
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Nem.ez egy üzem,és éjjelente ott dolgoztam,délelőtt meg suliban voltam.diákszövin keresztül
2012. júl. 7. 12:54
 22/33 anonim ***** válasza:
31%
Én gratulálok, nem rossz dolog ez azért! Az itteni sok irigykedő emberre meg ne figyelj. (Gondolom én is le leszek pontozva, mert ezeknek egy egy megnyugvást ad...hát hurrá!)
2012. júl. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
46%

13-as vagyok


Csessze meg az összes irigy majom amelyik lepontozott.


Nem gyerek se a kérdező,se én.Ő éjjelente dolgozott,én 40fokban túlóráztam sokszor,minimálbért se megkapva.És jól dolgozott (ahogy én is),ezért vették fel.


Kérdező,ne foglalkozz a sok rosszindulatúval.

2012. júl. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Köszi!tök más szakmát tettem az érettségi után,mint ami most a dolgom,de mondták,nem baj,mert letettem a névjegyem az évek alatt
2012. júl. 7. 14:12
 25/33 anonim ***** válasza:
95%
Senki nem vonta kétségbe,hogy jól dolgozik,különben nem kapott volna munkát.Hogy gyerekes a felfogása? Igen.Ha érezné a súlyát annak milyen ma,ha egy embernek van munkája,akkor ez a kérdés meg se született volna.Olvass újságot vagy nézz híradót és rögtön megérted miért örülnek a szüleid,ha már te magadtól ezt nem érzed.
2012. júl. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
Valószínűleg ha más helyre kerültem volna nem ahol eddig voltam,jobban átérezném.
2012. júl. 7. 15:04
 27/33 anonim ***** válasza:
Nem valószínű.Akkor éreznéd át,ha fél évig nem lenne semmi és akkor jönne egy lehetőség.Talán te,akkor sem,de azt már kinézem belőled,hogy akkor neked is fülig érne a szád.
2012. júl. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
89%

Szóba került ennek a válasznak az értékelése:

"A válasz 29%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.

# 13/27 Időpont ma 12:23 Privát üzenet Szerinted a válasz félig hasznos."


Mivel jelenleg 50% alatt áll, mondhatom, hogy "felpontoztam", de ha megjelennek néhányan zöld kézzel, akkor "lepontozásnak" fog minősülni az értékelésem, holott nem az igazságtartalmáról, hanem a hasznosságáról nyilvánítottam véleményt. Leírta a válaszba, hogy ugyanazt nem érti, amit a kérdező sem ért. Véleményem szerint ennek nincs túl nagy haszna, és furcsállom, hogy irigy majomnak neveznek itt egyeseket, mert hasonlóan gondolják.

Nálam a válasz azért kapott mégis fél pontot, mert implicit módon benne volt egy érv: mással is előfordul ilyesmi, nem olyan óriási dolog. Azonban nem volt szó benne sem arról, hogy miért gondolhatják a családtagok mégis nagy dolognak ezt a hírt, sem ezeknek az érveknek a cáfolatáról.


Kérdező!

Nincs itt szó másról, mint arról, hogy ami veled történt, az nem magától értetődő.

Egyeseknek van állásuk, másoknak nincs.

Egyeseket felvesznek az egyetemre, másokat nem.

Egyesek bejutnak egy tanulmányi versenyen vagy sportban a szűk elitbe, mások nem.

Egyeseket előléptetnek, másokat nem.

Egyesek fiatalon megtalálják a társukat, mások nem.

Ismeretlenül nem igazán lehet megállapítani, hogy egy-egy ilyen sikerben mekkora volt a szerencse szerepe, és mennyire érdemli meg az illető a sikert, annyit viszont biztosan lehet látni, hogy sikerült, és ennek lehet örülni.


Nyilván az értékén kell kezelni. Nem a szívinfarktus ellenszerét találtad föl, nem az Everestet másztad meg, nem lettél olimpiai bajnok, csak egy állást találtál (azáltal, hogy jól dolgoztál). Valamihez képest nagy dolog, máshoz képest apróság. Ha viszont nem látod, hogy ennek miért van nagy jelentősége, akkor érdemes megszívlelned azokat a válaszokat, amelyeket rosszindulatúnak érzel. Szűrd ki belőlük a rosszindulatot, és raktározd el az érdemi információkat.

2012. júl. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Utolsó!rendben,így teszek,köszönöm.valóban bugyuta kérdésnek tűnhet egyébként.
2012. júl. 7. 17:12
 30/33 anonim ***** válasza:

"valóban bugyuta kérdésnek tűnhet egyébként"


Annak.

2012. júl. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!