Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek? évekig dolgoztam...

Szerintetek? évekig dolgoztam diákként jó kis fizum volt most átvett a cég főállásba.

Figyelt kérdés
Nekem ez nem tűnik nagy dolognak,viszont a család teljesen odavan tőle.én érzem rosszul,vagy ennek ekkora a jelentősége?
2012. júl. 7. 10:58
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
2 éve magamat tartom el,külön élek.19l
2012. júl. 7. 10:59
 2/33 anonim ***** válasza:
66%
Az manapság nagyon ritka ha egy cég egy diákmunkást átvesz főállásba. Én jártam gyakorlaton dolgozni mint diák igaz kaptam fizut de keveset a cég átvett volna engem amint meglesznek a papírjaim és főállásba kezdtem volna a vizsgák után, de az utolsó percben azt mondták mégsem vesznek át. És ez persze nem csak velem fordult elő. Az osztályomból meg még az egyéb ismerőseim közül is 1 olyan emberről tudok akit átvett egy cég főállásba diákmunkáról, de az sem tartott örökké. Én ennek inkább örülnék hogy ekkora lehetőséget kaptál az élettől főleg így fiatalon.
2012. júl. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
73%
Üdvözlet a mókuskerékben! Élvezzd ki minden kellemes pilanatát a száguldásnak, mert idővel úgyis megtapasztalod a kellemetlen oldalát is. Még csak abban sem vagyok biztos, hogy jókívánságnak számít-e, hogy minél később kerüljön rá sor.
2012. júl. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Nyílván örülök,hiszen nagyon sokat fog jelenteni pénzben.plusz 50ezret.csak furcsa,mert ugye uazt fogom csinálni végülis
2012. júl. 7. 11:06
 5/33 anonim ***** válasza:
85%
Szerencséd volt, ennyi. Jókor voltál jó helyen, nekik meg pont akkor kellett egy alkalmazott. Ha lészámcsökkentés lesz, akkor meg te mész elsőnek sajnos.
2012. júl. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Hál isten hatalmas a cég,nem rugdossák ki az embereket,sokba kerül betanítani.a válság alatt egyetlen(!)embert sem küldtek el
2012. júl. 7. 11:13
 7/33 anonim ***** válasza:
95%
Hát akkor tényleg hatalmas szerencséd volt, vagy jó hátszeled.
2012. júl. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
94%
Hát akkor így most már teljesen egyértelmű h csak kamuzol és várod az irigykedő kommenteket.:)
2012. júl. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Nem kamu,a kérdésből tudhatnád,a család tök odavan,azt kérdeztem ezek alapján jogos-e az örömük
2012. júl. 7. 11:39
 10/33 anonim ***** válasza:
97%
Gratulálok!Manapság nehéz munkát találni, nagy mákod van!
2012. júl. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!