Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek? évekig dolgoztam...

Szerintetek? évekig dolgoztam diákként jó kis fizum volt most átvett a cég főállásba.

Figyelt kérdés
Nekem ez nem tűnik nagy dolognak,viszont a család teljesen odavan tőle.én érzem rosszul,vagy ennek ekkora a jelentősége?
2012. júl. 7. 10:58
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Értem,köszi a válaszokat!
2012. júl. 7. 11:45
 12/33 anonim ***** válasza:
81%

Én nem értem mi a kérdés.

Hogy jogos hogy a szülők örülnek mert főállásod lett??


Ne haragudj de most mi a fő lényeg itt??

Reklámozod magad vagy mi van?? Miért ne örüljenek neki? Miért mit csináljanak? Rohanjanak a falhoz fejjel előre?? Teljesen normális dolog ha 19 évesen valaki dolgozik..Nem egyedi eset. Becsüld meg a melót,és további sok sikert, de ezért kérdést kiírni,főleg hogy értelmetlen...hmmmmmm

2012. júl. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
25%

Nekem is úgy van rendes főállású melóm,hogy előtte 2 évig már diákként itt dolgoztam,és mivel végeztem,átvettek rendesbe,nem is kicsivel többért (havi nettó 60 helyett 180).

Nekem olyan természetesnek tűnt hogy evidens hogy maradok,a család meg kinevezte örömünnepnek.Én se értettem,nyugi.

2012. júl. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
98%
Nem, nem nagy dolog ez abban az országban, amiben az ember örül, ha egyáltalán kap bármilyen állást, nemhogy még jóval több bérrel átveszik.
2012. júl. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
Természetesnek veszel valamit,ami ebben a gazdasági helyzetben nem az,de erről fogalmad sincs,mert egyetlen napig nem voltál létbizonytalanságban.Erre mondják,hogy gyerek még.A szüleid örülnek,érzik a dolog súlyát.Hogy jogos-e az örömük?Ha alaptalan lenne,akkor most elmondod nekik,hogy a többi ember szerint a neten ne örüljetek.Ez most komoly?
2012. júl. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
93%

Én azért írtam, h kamu, mert melyik az cég, aki diákmunkásokat elküld képzésre, de a felnőtteket már nem?

Főleg h a diák simán leléphet.

2012. júl. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Hiába pontozzátok le,13-as válaszoló érti a szitut.írtam,2éve eltartom magam,albérlet,stb.tudom mi az,h hónap végén kajára sincs
2012. júl. 7. 12:47
 18/33 anonim ***** válasza:
92%
Nem értem! Most hirtelen vége szakadt az iskoládnak, vagy otthagytad, vagy mi van? Ha meg már végeztél az iskolával, akkor nem diákmunkás vagy. Szal zavaros ez az ügy.
2012. júl. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Júniusban letettem a vizsgákat,utána héten aláírtam a papírokat,h felvettek
2012. júl. 7. 12:50
 20/33 anonim ***** válasza:
100%

Akkor gyakorlaton voltál?

Mert az más!

2012. júl. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!