Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem engednek el sehova, mert...

Nem engednek el sehova, mert dolgoztam. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ebben a hónapban dolgoztam először, ráadásul csak 5x Ami azt jelentette, hogy aznap nem voltam suliban. Direkt olyan napon mentem, amikor tudtam, hogy nem lesz dolgozat, felelés, stb. Illetve amikor nincs töri órám.

Szóval anyáék rájöttek a naplóból, hogy hiányoztam ezen az 5 napon, ami amúgy le van igazolva orvos által.


Sóltam kb 2 hónaőpja, hogy néha elmennék dolgozni, amikor könnyebb napom van, de lehurrogtak, hogy minek nekem pénz.. Hát azért, mert pl 3 db felsőm van, emrt sajnálják rám a pénzt.. Amit megkerestem, abból most turiztam össze jó ruhákat,végre van rövidebb gatyám is, nem csak a téli hosszú...


Szóval most sehova sem mehetek, és napon figyelik a naplót, hogy hiányoztam-e.. Mit tegyek, hogy megenyhüljenek? Ráadásul a maradék 14.000 ft-omat elvették! (20-at kerestem, 6-ból vásároltam be..)


17/L


2012. máj. 28. 14:35
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibákért, valamiért sz@rakszik a billentyűzetem...
2012. máj. 28. 14:35
 2/28 A kérdező kommentje:
*naponta figyelik
2012. máj. 28. 14:36
 3/28 anonim ***** válasza:
72%
nem értem a szüleid,nem lógtál,piáltál,hanem dolgoztál,gondolom ilyen maradi típusú szüleid vannak
2012. máj. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
78%
Úristen milyen szüleid vannak! Én szerintem fogsz tudni semmit tenni, de mégis mivel indokolták meg, hogy a te pénzedet elvették? Gusztustalan, önző dolog volt. Végezd el a sulit és költözz el koleszba vagy albérletbe mindegy, de szerintem nem tudsz velük mit csinálni.
2012. máj. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Szerintük a suliban a helyem. Amikor kapok egy 1-est, akkor lehordanak a földig, bezzeg az ötösöket észre sem veszik...
2012. máj. 28. 14:38
 6/28 A kérdező kommentje:
Igazából most töltöttem a 17-et, szóval még nem költözhetek egy ideig..
2012. máj. 28. 14:38
 7/28 anonim ***** válasza:
70%
Mi az, hogy nem lógott? Tök mindegy miért nem ment iskolába, ha nem ment akkor lógott. 17 évesen iskolában a helye, dolgozni tud a nyáron, ami már nemsokára itt van. Minden normális diák suli mellett és nem helyett dolgozik. Ha annyira kell a pénz, menj el este dolgozni, vagy bírd ki ezt a pár hetet még az iskolából. Megértem a szüleidet, pláne, hogy jövőre érettségizel. Aztán ha azt elszarod, akkor dolgozhatsz örökre ott, ahol most is.
2012. máj. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
hétvégén dolgozz, ne hétközben. Ha rájön valaki a szüleid elvesztik a családi pótlékot
2012. máj. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

ja, nyilván elsz@rom. Különben 2 év múlva érettségizek, és már megvan az előrehozott 5-ös emeltem angolból, választottból.

Jövő ősszel teszek emeltet töriből.

2012. máj. 28. 14:43
 10/28 A kérdező kommentje:

Hétvégén nincs munka.

Vagy olyan van, ami 18-on felülieknek van.


Nyáron nem tudok dolgozni.

2012. máj. 28. 14:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!