Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem engednek el sehova, mert...

Nem engednek el sehova, mert dolgoztam. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ebben a hónapban dolgoztam először, ráadásul csak 5x Ami azt jelentette, hogy aznap nem voltam suliban. Direkt olyan napon mentem, amikor tudtam, hogy nem lesz dolgozat, felelés, stb. Illetve amikor nincs töri órám.

Szóval anyáék rájöttek a naplóból, hogy hiányoztam ezen az 5 napon, ami amúgy le van igazolva orvos által.


Sóltam kb 2 hónaőpja, hogy néha elmennék dolgozni, amikor könnyebb napom van, de lehurrogtak, hogy minek nekem pénz.. Hát azért, mert pl 3 db felsőm van, emrt sajnálják rám a pénzt.. Amit megkerestem, abból most turiztam össze jó ruhákat,végre van rövidebb gatyám is, nem csak a téli hosszú...


Szóval most sehova sem mehetek, és napon figyelik a naplót, hogy hiányoztam-e.. Mit tegyek, hogy megenyhüljenek? Ráadásul a maradék 14.000 ft-omat elvették! (20-at kerestem, 6-ból vásároltam be..)


17/L


2012. máj. 28. 14:35
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
93%
17 éves lány, tanítási időben milyen munkát végezhet? Mesélj!
2012. máj. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Semmi közöd hozzá. Nyugodtan csámcsogj azon, amit te beleképzelsz :)
2012. máj. 28. 14:46
 13/28 anonim ***** válasza:

Te vagy az a lány, akinek az apja azért tehetős, de tesz rád magasról és elvettél tőle pénzt?

Én nem ítéltelek el miatta, ha te vagy az.

A pénzedet követeld vissza, mondd meg nekik, hogy nincs ruhád, mert tesznek rád magasról, vagy szólj a gyámügynek, ha ilyen rossz a helyzet. Másban is ilyen spórolósak?

2012. máj. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
47%
Én u.ezt csináltam.de kitűnő érettségim lett és nem kellett szakadtan járnom.ja és a gyárba,tescoba lehet menni 17évesen
2012. máj. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Még nem tettem fel kérdést erről a témáról, nem én vagyok az.

Ruha-kérdésben ilyenek, komolyan mondom, hogy 3 db pólóm volt eddig, és ezeket váltogattam. Már meg is szóltak többször, hogy "ennyire csórók vagyunk, még pólóra sem telik?". Illetve a téli nadrágomban jártam eddig, ami vastag. Évente kapok 1 gatyát.

2012. máj. 28. 14:52
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
És miért vették el a pénzed? Meg gáz hogy 1 gatyát kapsz és kész és ha kihiznád? Durva.
2012. máj. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

Igazából inkább kifogyom, egyszerűen nem kívánom a kaját, amióta ilyen undorítóan viselkednek velem.


Amúgy anya is igénytelen, szakadt mackónadrágban jár boltba...

2012. máj. 28. 15:00
 18/28 A kérdező kommentje:
Azért vették el, "mert csak". Nagyon jó érvelés!
2012. máj. 28. 15:00
 19/28 anonim ***** válasza:

Sajnállak a szüleid miatt:( Nyáron amúgy miért nem tudsz dolgozni? Esetleg suli után szórólapozni? Én 16 éves koromban egy cipőboltba mentem segíteni hétvégenként egy plázába amúgy, ott egész jól adtak akkor és minden hétvégén kellettem 1 napra legalább, de volt hogy vasárnap is. Ilyen helyeken is megkérdezhetnéd.

19L

2012. máj. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

Nyáron szinte minden nap állatmenhelyen vagyok.

Illetve most nyáron mennem kell az összes fesztiválra.

2012. máj. 28. 15:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!