Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem engednek el sehova, mert...

Nem engednek el sehova, mert dolgoztam. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ebben a hónapban dolgoztam először, ráadásul csak 5x Ami azt jelentette, hogy aznap nem voltam suliban. Direkt olyan napon mentem, amikor tudtam, hogy nem lesz dolgozat, felelés, stb. Illetve amikor nincs töri órám.

Szóval anyáék rájöttek a naplóból, hogy hiányoztam ezen az 5 napon, ami amúgy le van igazolva orvos által.


Sóltam kb 2 hónaőpja, hogy néha elmennék dolgozni, amikor könnyebb napom van, de lehurrogtak, hogy minek nekem pénz.. Hát azért, mert pl 3 db felsőm van, emrt sajnálják rám a pénzt.. Amit megkerestem, abból most turiztam össze jó ruhákat,végre van rövidebb gatyám is, nem csak a téli hosszú...


Szóval most sehova sem mehetek, és napon figyelik a naplót, hogy hiányoztam-e.. Mit tegyek, hogy megenyhüljenek? Ráadásul a maradék 14.000 ft-omat elvették! (20-at kerestem, 6-ból vásároltam be..)


17/L


2012. máj. 28. 14:35
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Keress hétvégi,vagy suli után/mellett végezhető könnyebb munkát(pl,szórólapozás),de úgy próbáld meg intézni a dolgokat,hogy a szüleid ne tudjanak róla,különben megint elszedik a pénzedet!
2012. máj. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

De mindenhova 18 felettieket keresnek,illetve 8-10 órára, ami suli mellett nem megoldható úgy, hogy ne hiányozzak.

Hétvégén tanulok...

2012. máj. 28. 16:33
 23/28 anonim ***** válasza:

Fesztiválokra KELL menni? Ezt nem értem, bocsi.


De ha annyira fontos lenne a munka, akkor lemondanál a fesztiválokról. Nyilván nem olyan fontos, elég a suliból lógni.

Én Kaposváron dolgoztam suli mellett, napi 4-6-8 órában. Meki, Tesco.

Egyetértek a szüleiddel.


Az anyagi helyzetedről nem írtál. Ha nem azért nem vesznek ruhát, mert nem tehetik meg, akkor ebben neked van igazad. De nem az a megoldás, hogy megkérdezed, nemet mondanak majd csinálod az ellenkezőjét. Aztán meg csodálkozol, hogy miért nem bíznak benned....

2012. máj. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Koncerten is melózok, csak nem pénzt kapok érte, hanem ottalvós jegyet, ellátást, sátrat, stb-t.
2012. máj. 28. 16:45
 25/28 anonim ***** válasza:
Akkor te egész nyáron fesztiválozós melóért. Gondolom nem vagy rákényszerítve. Evvel az erővel dolgozhatnál és egész évre bevásárolhatnál ruhákból és egyéb dolgokból. Nem jobb?
2012. máj. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Muszáj mennem, én vagyok az egyik oszlopos tagja a csapatnak. Illetve én végzem az újak betanítását...
2012. máj. 28. 16:54
 27/28 A kérdező kommentje:
Különben jelentős előnyt fog jelenteni ez a nyári munkám a fősulis felvételinél és a későbbi munkakeresésemben..
2012. máj. 28. 17:15
 28/28 anonim ***** válasza:
Én a helyedben lenyúlnám a pénzüket. Ha már így is olyan k.cs.gök veled akkor nem sokat veszíthetsz. Különben valszeg meg se tudják. Ha kérdezik honnan a pénz azt mondod nyerted.
2012. máj. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!