Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valamit nem engednek vagy...

Ha valamit nem engednek vagy engedtek meg a szülők azt csendben elfogadtátok, vagy lázadtatok hogy elérjétek amit akartok?

Figyelt kérdés
Mennyire vált be?
2012. ápr. 18. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lázadtam,és elértem amit akartam,bármi volt.


Hasznos volt,most a munkámban csinálom ugyanezt,elérem amit akarok,jó fizu,megbecsült munka.

És boldog családi élet.

2012. ápr. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Volt, hogy lázadtam, volt, h csendben maradtam( ez volt a ritkább). A szüleim kb gimis koromig szóltak bele aktívabban a dolgaimba, utána nem annyira.

Azért voltak dolgok, amiket felnőtt fejjel azt mondom, nem baj, h nem engedtek meg még ha akkor rosszul is esett, de volt amiről meg lehetett őket győzni, a többi az én felelősségem volt.

2012. ápr. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én leülök, és próbálok érvelni, visszautalni, illetve a bizalomra is nagyon figyelek.

Bulizni bármikor elmehetek (mondjuk évente 3*, ha elmegyek), feltétel, hogy üzenjek anyunak, amikor megyek egyik helyről a másikra, és hogy ne igyak. Mindig üzenek, és soha nem vagyok részeg. Ha iszok egy kevés alkoholt, azt is elmondom anyunak, mert látja, hogy nem vagyok tök részeg.

Ha nem enged el valahova, akkor megkérdezem, hogy miért nem, esetleg máskor lehet-e róla szó stb. Meg arra is nagyon figyelek, hogy mindig időben, 1-2 héttel előtte már "beharangozzak" mindent, hogy tudja, készüljön rá. 17L

2012. ápr. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hozzáteszem, hogy tudok én is lázadni, ha úgy érzem, tök igazságtalanul nincs megengedve valami.

De mindig addig próbálkozom, amíg össze nem jön.

2012. ápr. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!