Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem a helyzetet...

Hogyan kezeljem a helyzetet (rányitottam a szüleimre)?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok, volt már komoly barátom, tehát nem láttam semmi rendkívülit, de mégis nagyon kellemetlen így a szemükbe nézni. A szüleim az ötvenes éveikben járnak.

2012. ápr. 18. 12:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ebből ügyet csinálni.A szüleid is emberek,ők is csinálnak ilyet..Ez van. Viselkedj természetesen,még szóba sem kell hozni..ennyi.
2012. ápr. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ebben semmi. Örülj neki hogy szeretik egymást. Én sosem értettem ez miért zavar egyeseket. Mi max nevetnénk rajta egy jót a szüleimmel.
2012. ápr. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Hát nem ez volt az első eset, kiskoromban is láttam sokszor, akkor meg még végig is kellett hallgatni (egy szobában laktunk). Leginkább sztem ezért rossz.
2012. ápr. 18. 12:36
 4/24 anonim ***** válasza:
93%
Tessék kopogni, nem benyitni. Itt a kamaszok sokat panaszkodnak, hogy a szülők kopogás nélkül benyitnak.
2012. ápr. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Nincs is zár az ajtón (csak ilyen behajtós). Ráadásul rá szoktam anyára pillantani megszokásból, h ott van, megvan. Most szerintem leszokom róla. Mert elhiheted, h hogy megbántam és garantáltan nem felejtem el többé.:D:D
2012. ápr. 18. 12:42
 6/24 anonim ***** válasza:
70%

Azért mert nincs zár az ajtón már nem kell kopogni??

Ti fiatalok ezért panaszkodtok,hogy nincs egy perc magánéletetek a szülők miatt,meg sosem kopognak,de ti ki vagytok mindenen akadva.

Tessék egyet nevetni,és lapozni egyet.

Majd ha anyud is rád nyit,akkor mondhatod neki,hogy "na anyu,most egálban vagyunk..én is láttalak,te is láttál.."

2012. ápr. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ez mi már, hogy nem kopogsz be, ha nyilvánvalóan csukva van az ajtó? Szerintem ez illetlenség. Mondjuk az is gáz, hogy egy szobában laktatok és úgy hallgattad őket végig, szóval végülis...
2012. ápr. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
80%

Úgy tűnik most jött el az ideje, h rádöbbenj, a szüleid is emberek; nő és férfi, nem pedig csak anya és apa.

Viselkedj úgy, mint előtte, elvégre nem történt semmi rendkívüli.

2012. ápr. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Nem, mi a párommal mindig becsuktuk zárral az ajtót.


Egy szavam nem lenne. Sőt, örülnék neki, ha ők is követnék a példámat. Egyébknt apum és anyum nem alszanak évek óta egy szobában, ergo abszolute nem gondoltam volna, h ez lesz. Évek óta nem is tudok olyanról, h együtt aludtak volna.


Ne támadjatok már! Anyumnak idegesít inkább ez a nyitottsága. Ő gond nélkül cserélt anno előttem betétet, nekem ennél nagyobb intim térre van szükségem, ennek megfelelően viselkedem. Sőt a fürdőszoba ajtót is én követeltem ki, mert nekik még arra sem volt szükségük, neki ma sincs szüksége zárható ajtóra.

Remélem értitek a problémámat...

2012. ápr. 18. 13:07
 10/24 A kérdező kommentje:
Bocsi, kulcsot akartam mondani, tehát ide garantáltan nem jött be soha senki olyankor...
2012. ápr. 18. 13:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!