Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem a helyzetet...

Hogyan kezeljem a helyzetet (rányitottam a szüleimre)?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok, volt már komoly barátom, tehát nem láttam semmi rendkívülit, de mégis nagyon kellemetlen így a szemükbe nézni. A szüleim az ötvenes éveikben járnak.

2012. ápr. 18. 12:31
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
61%
Miért támadjátok a kérdezőt?Nem lehet valaki egy kicsit érzékenyebb az átlagnál?Olyan idegesítőek az emberek.Egy normális kérdést nem lehet feltenni anélkül,hogy ne szednétek szét az embert.Benyitott,ennyi.Veletek nem fordult még elő soha életetekben,hogy véletlenül benyitottatok valahová?:O
2012. ápr. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
67%
De lehet. A válaszok jó része arról szól, hogy ne csináljon belőle nagy ügyet, és nincs semmi baj, és nincs szükség különösebb kezelésre, csak tovább kéne lépni rajta. A maradék az, akiket felhúzott, hogy a sokadik oldalon nyavajog és rinyál.
2012. ápr. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Csak válaszoltam a kommentekre és igen bocs, rinyáltam, mert elvileg ez az a hely, ahol megkérdezhetek bármit, amit máshol nem mertem... azért köszike:)


De lehet az életben azok a legnyomorultabbak, akik itt engem osztanak:D Nekik is kell valami...

2012. ápr. 18. 14:52
 24/24 anonim ***** válasza:
Nincs ebbe semmi rossz, ez természetes. Ha ennyire zavar töröld ki az emlékezetedből.
2012. ápr. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!