Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes ezt komolyan venni?

Érdemes ezt komolyan venni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy tanfolyamon keresztül regisztráltam a Webnyertes oldalra, ettől fogva mindenféle nyerési lehetőséget küldözgetnek.

Van, amelyiket megpályázom, próba szerencse alapon.

De most egy olyan ajánlatot kaptam, hogy küldenek nekem 40 eurót, ezt én is küldjem tovább.

Ha valakinek a trezorjában megjelenik az én általam küldött 40 euro, akkor én kapok 20 eurót.

És így tovább. Ahány személynek elküldöm a 40 eurót, annyiszor kapok 20 eurót.

Ez persze így jól hangzik, csak azt nem tudom, hogyan lesz ebből pénz.

Nem akarok beleugrani információ nélkül, mert nem tudhatom, hogy mire megy ki a játék.


Ezért szeretném, ha valaki ismeri, világosítson fel, legyen szíves.



#ámítás #Webnyertes
2012. jún. 25. 21:32
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Értem. Köszönöm szépen a válaszokat.

Mind hasznosnak ítéltem, még azt is, ahol azt írták, hogy megérdemlem a "szerencsémet."

Pontosan azért írtam ki a kérdést, mert én is ilyesmire gondoltam, és szerettem volna kívülállótól hallani. Elfogadom a válaszaitokat.

Eltüntetem a leveleim közül ezt az email-t.

Mindenkinek még egyszer köszönöm.

2012. jún. 25. 22:32
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

2 alapszabály:

A semmiért nem fizet senki.

Illetve ne fizess azért, ha valaki munkát ajánl neked!

2012. jún. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
ok. Köszi.
2012. jún. 26. 19:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!