Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes ezt komolyan venni?

Érdemes ezt komolyan venni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy tanfolyamon keresztül regisztráltam a Webnyertes oldalra, ettől fogva mindenféle nyerési lehetőséget küldözgetnek.

Van, amelyiket megpályázom, próba szerencse alapon.

De most egy olyan ajánlatot kaptam, hogy küldenek nekem 40 eurót, ezt én is küldjem tovább.

Ha valakinek a trezorjában megjelenik az én általam küldött 40 euro, akkor én kapok 20 eurót.

És így tovább. Ahány személynek elküldöm a 40 eurót, annyiszor kapok 20 eurót.

Ez persze így jól hangzik, csak azt nem tudom, hogyan lesz ebből pénz.

Nem akarok beleugrani információ nélkül, mert nem tudhatom, hogy mire megy ki a játék.


Ezért szeretném, ha valaki ismeri, világosítson fel, legyen szíves.



#ámítás #Webnyertes
2012. jún. 25. 21:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ott a probléma, hogy miért jó ez nekik hogy csak úgy küldözgetnek 40+20*X eurót? Semmi hasznuk nincs rajta ilyen szempontból, ezért tartom átverésnek.
2012. jún. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes komolyan venni egyik piramisjátékot sem. Ez pedig erősen arra hajaz.
2012. jún. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%
Nem, nem átverés, csak nagy cégek jótékonykodnak. Ez afféle marketing kampányuk.. Mint a múltkor is, amikor az aol meg a microsoft adott ericsson laptopokat, ha továbbküldted az emailt! Én kaptam is ilyen laptopot, most is arról írok!!
2012. jún. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez kamu.
2012. jún. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenbe teljesen kár energiát fordítani. Ez mind átpaszás.
2012. jún. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

"Nekem ott a probléma, hogy miért jó ez nekik hogy csak úgy küldözgetnek 40+20*X eurót?"

Úgy nevezik magukat, hogy "A nyertesek közössége".

Üdvözlünk a Nyertesek Közössége™ leendő munkatársaként!

Mostantól te is nyertesnek érezheted magad, és a legjobb munkád lehet,

amit kötetlen munkaidőben, otthonról is végezhetsz!

Nálunk sosem lesz csoportos létszámleépítés, sőt folyamatosan veszünk föl új munkatársakat, korlátlan számban, a világ minden tájáról!


Parancsolj, itt a 40.-€, amiért már "megdolgoztál", hiszen itt vagy az oldalon!

És ez alatt ott van a 2 db 20 Euro-s bankjegy.


Mi történne, ha elkezdeném?

2012. jún. 25. 22:02
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nem kapnál semmit, vagy van valami rejtett infó hogy csak akkor kapod meg ha befizetsz 200 eurót "tagdíjnak" vagy eladod a veséd. Semmi logika nincs abban hogy ez miért éri meg nekik, és logika nélkül hülyeség belefogni egy üzletbe, mert csúnya vége lesz.
2012. jún. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha te nem látod át ezt a dolgot a figyelmeztetések ellenére se, akkor megérdemled a várható "sikereket"...
2012. jún. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a bankszámla-lopásnál szokták kihasználni, mire a pénz után indul a nyomozás addigra 10 emberen keresztül kijutott egy olyan országba ahol nem lehet nyomon követni. Ilyenkor a közvetítőkön hajtják be az ellopott pénzt.
2012. jún. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
mi történne? Gyűlne a virtuális számládon a sok-sok 20EUR, majd azt mondanák, ha fel akarod venni az összegyűlt mit tudom én 2800EUR-t, akkor fizess be 40EURt tranzakciós díj néven. És naív és kapzsi lennél, és fizetnél.. ;)
2012. jún. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!