Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ez a munkalehetőség valós,...

Ez a munkalehetőség valós, vagy átverés? Jelentkezett már valaki hozzájuk?

Figyelt kérdés

Az álláshirdetés részlete itt van: (az elérhetőséget kihagytam), de ha bemásoljátok a keresőbe ezt a részletet, kidobja rengeteg oldalon)


"Budapesti munka lehetőség szállással ellátással, terjesztői munka szakképzettséget nem igényel bérezés megegyezés szerint, hívjon még ma kezdjen már holnap !!!!"


Egy harmincas szám van megadva. Nem merem felhívni, hátha rejtett költség van, vagy más átvágás.



2012. ápr. 14. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:

" terjesztői munka szakképzettséget nem igényel "


Ezt akár így is írhatták volna:

Ügynöki,házalós munkák szakképzettséget nem igényel..

2012. ápr. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, a szöveg ezen része valóban házalásra utal, de miért hirdetnek szállást és ellátást is? Ezt valahogy nem tudom összeegyeztetni.Minek érné meg ez nekik? Budapesten vannak/lennének, ehhez képest csak vidéki ingyenes hirdetőkön vannak fent. Szóval, a szállással -ellátással, mi lehet ez?
2012. ápr. 14. 22:04
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tuti hogy más is van benne, ha nem muszáj akkor ne hívd fel szerintem.
2012. ápr. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nos,én pár éve pontosan ilyen munkára jelentkeztem.Kiderült,hogy házalós meló,és már az első nap a tapasztalt kollégával járnom kellett a várost,hogy lássa,hogy megy be pofátlanul rendelőkbe,iskolákba,irodákba,hogy eladjon pár szagos tollat,számológépet és egyéb dolgot.Én csak "megfigyelő voltam"és ott lett elegem amikor a srác egy tárgyalás kelős közepébe pofátlankodott be.Ők is ígértek szállást.Mégpedig albérleti lehetősége több házalós dolgozókkal együtt.Én nem kértem belőle.
2012. ápr. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szakképzettséget nem igényel, áll a szövegben. Igaz lehet, mert a helyesírás sem erőssége a megfogalmazójának.
2012. ápr. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"de miért hirdetnek szállást és ellátást is?"


Mert úgy gondolják, hogy éjjel-nappal fogsz dolgozni, így a szállás is megoldva.

2012. ápr. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mert sok vidéki van
2012. ápr. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon sokat segítettetek, mert először, elkeseredésemben felhívtam volna. Ki tudja, lehet, nemcsak albérlőkeresés miatt, hanem azért is ajánlanak szállást, mert emberekkel kereskednek. Pl. odamennék a megadott címre, de már nem jöhetnék el, vagy darabokban távoznék, a szerveim meg hűtőtáskákban. Sose lehet tudni. Minősítetten szánalmas.
2012. ápr. 15. 14:46
 9/9 anonim válasza:

tuti hogy valami átverés . én most jöttem haza angliábol

társammal drogtanyárol amit ők szállásnak mondtak gáz melegviz fütés nélkül .hentes munka. szintén express.

2012. ápr. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!