Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Fekete munkavállalásért...

Fekete munkavállalásért milyen büntetésre lehet számítani?

Figyelt kérdés
Sajnos feketén Ausztriában és csak ígérgették (hogy bejelentett lesz majd )és azóta is csak ígérgetik hogy megkapom a pénzt ami jár. Mit lehet ilyenkor tenni?! Aki kivitt az be van jelentve azt ismerem, jelentsem fel?. Nem is tudom hol kéne ezt bejelenteni,( belföld munkaügyi bíróságnál vagy ausztriainál?! Vagy más megoldás?!) Illetve,ha megteszem a szükséges lépést én milyen büntetésre számíthatok?!

2012. ápr. 6. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben otthagynám a melót!
2012. ápr. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már otthagytam, arra volnék kíváncsi milyen úton hajthatnám be azt a pénzt amiért megdolgoztam!
2012. ápr. 7. 02:52
 3/6 csibexke ***** válasza:

szerintem jobb ha hagyod,mert lehet hogy téged is büntetnek feketemunkáért és több lesz a bünti mint amivel lognak.


esetleg egy munkaügyi vagy apehos razziával meg lehet fenyegetni. ha nem fizet tényleg ráküldeni,igaz pénzed nem lesz de legalább jol megszivja.

2012. ápr. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megszívlelendő és elgondolkodtató a válaszod köszönöm!
2012. ápr. 8. 01:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Vedd úgy,hogy ez volt a tandíj.
2012. ápr. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Semmi esetre sem szeretném annyiban hagyni! Akkor anonüm jelentem fel, fizetni fognak, max nem nekem, de ne ússzák már meg!
2012. máj. 2. 10:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!