Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A Young and Creative Kft-ről...

Loriska13 kérdése:

A Young and Creative Kft-ről mit tudtok, szegeden megjelentek, dolgozott-e már ott valaki?

Figyelt kérdés
Voltam náluk állásinterjún, kísértetiesen hasonlított már korábbi fórumokon leírtakkal, de szegedi nem volt közte és tavalyi visszajelzésekről van szó, tudtok erről valamit, érdemes visszamennem?

2012. ápr. 4. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Mocsok nagy csalók, eddig már számtalan néven futott a cég, volt Magyar Oktatási Intézet, aztán Marketing One, aztán a jó ég tudja, micsoda...

A lényeg, hogy jutalékos rendszerben kell valamilyen kuponokat értékesíteni úgy, hogy az ember kilincsel házról házra, reggel 8-tól sötétedésig...

Fix pénz nincs, csak az eladott mennyiség után kapsz vmennyit (ami kb. a telefonszámládat nem fedezi) persze bejelentve nincs senki, egy óriási nagy kamu az egész, már rengetegen beperelték őket, nem véletlen, hogy folyton nevet változtatnak.


Hagyd őket a francba, ne húzd a drága idődet ilyennel.

Ja, és sose jelentkezz olyan állásra, ahol "nem kell végzettség" "kreatív, vállalkozó szellemű fiatalt keresünk" stb. stb. Olyan munkahely nincs, ahol nem kell érteni semmihez!!! Bocs, ha nyers voltam.

2012. ápr. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
8%

Nem tudom miről beszélsz. Akkor biztosan rossz cégről írsz,nem!?

Én dolgoztam a a Young and Creative-nál majdnem egy évig és ennél korrektebb céget még nem láttam,pedig jó pár helyen megfordultam már. Biztosan mondhatom hogy lusta és negatívra beállított embereknek nem való.Aki nem látja magában a lehetőséget hogy sikeres menedzserré váljon 1,5-2 év alatt (ami más cégnél 5-10 év), az nekik tesz szívességet és nem veszi el mástól a lehetőséget.

A név változtatásról csak annyit, hogy mielőtt hozzászólok valamihez, megbizonyosodom róla hogy nem beszélek hülyeséget össze-vissza mivel a központi iroda neve változatlan több éve.

Én nagyon szerettem,jól is kerestem, nőkét bebizonyíthattam magamnak hogy képes vagyok helytállni és úgy hogy az emberek következő alkalomnál megköszönték a brossúrát, mert egy olyan kedvezményt biztosítottam,amit semelyik másik cég nem tud.

Ha nem jött volna a családalapítás kérdés, még mindig egy ilyen csapattal együtt szeretnék dolgozni.

Minden jót!

2012. ápr. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Látom senki nem írt azóta, úgyhogy nekem kell.

Az utolsó válaszolónak ne higgyetek, csak egy büdös nagy kamus, a cég bértollnoka.

Amúgy meg: miért hagyta volna ott családalapításkor azt a nagyszerű bizniszt? Talán kib***ták, mint macskát sza*ni? Vagy annyira nem jó üzlet, hogy még a kajára se elég az éhbér, amit kapsz utána? Hmm???

2013. febr. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!