Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » S. O. S. Mi a véleményetek a...

S. O. S. Mi a véleményetek a debreceni YOUNG & CREATIVE KFT. Ről vagy másnéven MAKETING ONE KFT. Ről?

Figyelt kérdés
ha akad olyan aki dolgozott már náluk, vagy aki volt már állásinterjún az kérem írjon!
2011. okt. 17. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
2011. okt. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Sziasztok!

Tegnap voltam ,,állásinterjún,,.Enyhén szólva furcsa volt az egész. Fél 5-re hívtak be, megcsúsztak, 5-kor végre bejutottam, de ez nég csak jól van, gondoltam. Ami furcsa volt h miközben vártam, jött 2 fiatal srác, a titkárnő nem engedte be őket. Amikor vége volt az interjúnak, mentem kifeleé, fiatal csajok csoportjával találkoztam, akik igen jól mulattak:-)) nem tudatm mire vélni, fura volt, olyan mintah rajtam nevezgéltek volna. Igen 25 jelentkezőből választottak ki és hétfőn mehetnék próbanapra. De azt hiszem a komentek után kihagyom..... Írjatok!

2011. nov. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mi a munka?
2011. dec. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Semmi konkrétat nem modtak.......
2011. dec. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De gyerekek ilyen a földön nincs. Mi az hogy nem mondtak, akkor mire jelentkeztél?
2011. dec. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Sági Keve válasza:

Egyetértek az előttem szólóval...

Olyan nincs, hogy nem mondtak konkrétumot!!!

Én is voltam interjún.

Egy csávó tartotta, elmondta a cég infókat, megmutatta egy srác 2 nap múlva a próbanapot, nekem tetszett.

De engem felvettek... ha téged nem, akkor lehet, jobban kellett volna figyelned... :)

Mellesleg elég gáz, hogy a neveteket sem vagytok hajlandóak kiírni... 2 állást buktam el 3 hónapja, mert a blogokat olvastam, amiket ide firkálnak az agyon iskolázottak, majd elmentem egy harmadikhoz, akit lehúzott mindenki, és kiderül 1 héttel később, hogy aki a legjobban szapulja, az lenne a főnököm... és ide hobbyból irogat.

Ennyit erről.....

2012. márc. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 zoli1984 válasza:

Menjetek el nyugodtan, ha behívnak, nem gáz az egész.

A csajom náluk melózik, lehet, hogy ő volt az egyik vigyori! :)

Jó a csapat, jó a hangulat, kezdőként került oda, és most halad felfelé, emellett többet keres nálam.

Ennyi!

2012. márc. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
más, amit igérnek, és más van amikor dolgozni kezdesz. Nincs fix fizetés , csak jutalék, ügynöki munka, járod a helyeket, ahova a főnökök küldenek és máshova nem mehetsz. 4 órára jelentenek be, de szerintem ez sem igaz, mert én láttam munkaszerződést amin sem a munkaviszony kezdete nem volt beírva, sem a munkaszerződés aláírásának a dátuma. Tuti feketemunka, jobb esetben szűrke.
2012. márc. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!