Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a brokernetről?

Mi a véleményetek a brokernetről?

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 11:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen szempontból? Nem a céggel van gond, hanem az egész UL befektetési marhaságokkal.
2011. okt. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Minden szempont érdekel. részletezz!

(épp rá akarnak venni minket hogy "fektessünk be")

2011. okt. 28. 20:23
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Erre azt mondom hogy nézd meg a grafikonjait azoknak az alapoknak. Soha a büdös életbe nem volt nyereséges egyik sem soha semmilyen 10-20 éves szakaszban. Sőt nem is tudsz nézni ilyen szakaszt mert még nem is léteztek akkor. Az hogy a tőzsde hogyan növekedett az 1900-as években az ne tévesszen meg.


Nyilván tudnak mutatni olyan fél-egy éves szakaszokat ahol emelkedett, de nézd meg az egészet. Nyilván ezt te nem fogod tudni mikor érdemes beszállni, mert akkor tőzsdéznél... Az alapkezelők nincsenek motiválva hogy az alapok nyereségesek legyenek, hiszen nem sikerdíjjal hanem fix kezelési és havi költségekkel dolgoznak.


Úgy kezdődik, hogy amikor beszállsz levonják a vétel-eladás közötti árrést, nekem ez 5% volt. Már ekkor fogtam a fejem hiszen ez majd egy éves kamat a bankba. Aztán levonnak tőlem kb évi 2%-ot mindenféle követhetetlen címeken.


Lényeg a lényeg hogy 2006-ban beszálltam és azóta fizetgettem ilyen olyan részletekbe, beletettem 3.6-ot. Most az egész ér 2.7-et.


Ha számolok egy banki 5%-os éves kamatot, akkor kamatos kamattal sima bankbetéttel elértem volna a 4.6-ot.


Megéri? Nem! Bukó az egész és azt várom, hogy legalább 0-ra kijöjjek és akkor kiszállok belőle, de ez nem tudom mikor lesz... Lehet, hogy előbb unom meg és kiszállok még veszteségesen is.

2011. okt. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

tegnap 20:23

Akkor fektess be ha be akarsz fektetni. Ennek a problémának semmi köze a Brókernethez. tudom, hogy minden hasonlat sántít, de ez kb olyan, mintha az alapján hoznád meg a döntést, hogy elmész-e egy hétvégére Londonba, hogy mit gondolnak az itteni válaszolók a British Airwaysről.


Brókernet: a Mayarországon pénzügyi szolgáltatásokat forgalmazó MLM cégek közül a legnagyobb.


Ez a te szempontodból sem jót, sem rosszat nem jelent. Adott szituációban te vevő vagy, akinek egy ügynök el szeretne adni egy pénzügyi szolgáltatást. Ha úgy látod, neked megéri, akkor bátran vedd igénybe. Ha nem éri meg, akkor ne vedd igénybe. A pénzügyi szolgáltatás minőségét nem befolyásolja, hogy egy brókernetes ügynök intézte el neked. Ő azért kapja a jövedelmét, mert sikerül a szolgáltatást neked eladnia. Hosszú távon meg akkor profitál belőle, ha elégedett ügyfele leszel, és másoknak is ajánlod őt.

2011. okt. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

De mivel eleve a szolgáltatás egy kalap szar, így nincs miről beszélni.


Persze beszélhetnék a BN-ről is de nincs értelme az előzőek miatt.

2011. okt. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
dehogy akarok befektetni, csak gondoltam ha már felkerestek, utánajárok, megérné e egyáltalán
2011. okt. 30. 10:47
 7/8 anonim válasza:
4500 eurót vesztettünk vele. 5 év alatt. Ha ez a pénz most a zsebünkben lenne......
2011. dec. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Úgy néz ki, én most vesztek 6milliót, nővérem is annyit, anyum 3-at,mert a közvetítő az életbiztosítás kötésekor nem számolt be minden részletről...persze,ha 10 éven keresztül tudom fizetni,nincs baj,de pl most úgy alakul,hogy nem tudjuk fizetni, ezért lehet úszik minden...

a bankban is jobb helyen van a pénzed...nem nagy kamatot kapsz,de el sem úszik. Befektetni ilyenbe akkor érdemes, ha minimum 5,de inkább 10 évig tudod biztosan,hogy tudod vállalni a feltételeket...


Ezen felül vettünk részvényt is a brókernetes képviselő tanácsára 2-2 millióért...darabja 750ft-ba került akkor, most 120-at ér... Szerintem még 7 év alatt sem fog a vételi árfolyamhoz közelíteni az értéke....

Teljesen hozzá nem értő ember vagyok,így úgy vezettek meg,ahogy akartak. Persze azzal védekeznek,hogy elolvashattam volna a feltételeket,nem csak a tanácsadójukra kellett volna hallgatni, és persze nem volt kötelező ezt az opciót választani....

Én nagyot csalódtam, nem kevés örökölt pénzem elbuktam, ami még a párna alatt is jobb helyen lett volna...

2013. ápr. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!