Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha munkanélküli lennél,...

Ha munkanélküli lennél, meddig mennél el a "piszkos munka"-vállalásban?

Figyelt kérdés

Most speciel olyanokra gondolok, akiknek pl diplomájuk van, de az manapság annyit ér, hogy a fenekét kitörölheti vele... :S

Mi az amit még elvállalnál, és mi az amit már bármi történjék is, biztos, hogy nem?

Én pl. inkább csöveznék, mint hogy kukásautó legyek... (Persze maga az autó nem lehetnék, na de értitek :D)


2011. szept. 17. 16:05
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
100%

Barátom szakmunkás, nem a szakmájában dolgozik de ott is lenne állása, min 150-et keresne. Így viszont a havi 200 megvan neki, olyan munkával amit szeret is.


Én pedig 1 éve diplomáztam nem is gagyi szakon, azóta már utcán is söpörtem a koszt. Náluk lenne felvétel de csak pasiknak. Nekem pedig már anyám barátnője azt is ajánlotta, hogy menjek k*rvának, arra mindig van szükség. :/

2011. szept. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
100%
nem utcai hanem saját lakásos kur váknak arany életük van ,3nap alatt keresnek annyit mint más 1hónapban.Meg hány diplomás és tanuló is benne van a szakmában,hajjaj...
2011. szept. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
100%

Én is gondolkoztam már ezen, a leghülyébb évfolyamtársam lakásos qrvának ment és most ő keres közülünk a legjobban, jobban él attól mint aki mérnök lett.

Egy osztálytársam pedig felfújtmellű celeb lett, na neki is az a problémája, hogy a 200 vagy a 250ezres cipő menne jobban a Louis Vuitton táskájához.


Kaptam én is ajánlatot pasiktól, nem is keveset mivel csak félig vagyok magyar és különlegesnek számítok, de akkor sem :/ Pénzért nem akarok dugni :/

2011. szept. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim válasza:
Azért figyelembe kell venni, hogy nem csak legális munkák léteznek...Lehetsz "humán erőforrás mérték menedzser" Persze ahhoz kell némi szociális élet, barátok, sajátos gondolkodásmód és gyors észjárás.
2011. okt. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!