Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha munkanélküli lennél,...

Ha munkanélküli lennél, meddig mennél el a "piszkos munka"-vállalásban?

Figyelt kérdés

Most speciel olyanokra gondolok, akiknek pl diplomájuk van, de az manapság annyit ér, hogy a fenekét kitörölheti vele... :S

Mi az amit még elvállalnál, és mi az amit már bármi történjék is, biztos, hogy nem?

Én pl. inkább csöveznék, mint hogy kukásautó legyek... (Persze maga az autó nem lehetnék, na de értitek :D)


2011. szept. 17. 16:05
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
100%
Bármit elvállalnék, még utcát is söpörnék vagy trágyát is lapátolnék. Van két gyerekem, őket etetnem, ruháznom kell. Ők nem nélkülözhetnek semmiképpen! Egyébként adószakértő vagyok és ha minden jól megy, jövőre meglesz a jogi diplomám is. 30/N
2011. szept. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
20%

Huhh, de örülök, hogy nekem keresett diplomám van. Nem kell tartanom tőle, hogy nem lesz munkám.

Titeket sajnállak.


Én nem vállalnék el mindent. Nem azért vagyok egy tanult, művelt, értelmes ember, hogy utcát söpörjek. Inkább lelépnék külföldre,pedig szeretem Magyarországot.

2011. szept. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim válasza:
100%

Én bármit elvállaltam volna, Burger King, szemét szedés, a számlák nem válogatnak, jönnek maguktól minden hónapban, ha finnyáskodom akkor kikapcsolnak mindent. Szerencsére ügyfélszolgálaton kaptam munkát így nem kell állnom egész nap és kaját gyártani, de a szakmámtól ez baromi messze van.

Amúgy meg szívesen lettem volna kukás mert baromi sokat keresnek, és kihalás alapján megy ott az elhelyezkedés :P

De a lényeg az, hogy bármilyen bejelentett (sőt ha nagyon nem találtam volna semmit még feketét is) munkát elvállaltam volna, hogy tudjam fizetni a számlákat, tudjak venni ételt magamnak.

25/N

2011. szept. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 A kérdező kommentje:
Köszi a véleményeket, hozzászólásokat!! Mindenkinek ment a zöld ujjacska :)
2011. szept. 17. 20:49
 25/44 anonim ***** válasza:
63%

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 19:05


én téged sajnállak

2011. szept. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kellene a munka, de miért nincs? Hiába küldöm, nem akarnak felvenni sehova. Kérdezem én, hogy rajtam múlik vagy a munkáltatókon?
2011. szept. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
100%
ma 19:35 munkáltatókon.
2011. szept. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim válasza:
77%

Nagyon sok hirdetés van tele, hogy munka mellett egy kis együttlét is feltétel. Munkanélküli vagyok, egyedülálló is, nagyon kellene a pénz, de nem tudnám megtenni. Most már úgy gondolom, hogy akinek van munkahelye, az d.. a főnökével....

31/L

2011. szept. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
100%
Én anno elmentem volna pénztárosnak is eladónak is,diplomával.Na de nincs pénztárosi szakvégzettségem,se kereskedelmi....De ha lett volna se vettek volna fel,mert oda is protekció kellett...
2011. szept. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondtam, h biztosítósnak, na, azt soha. Most mit gondoltok, hol dolgozom? Közgazd-i végzettségem van.

Soha életemben nem kerestem ennyit, mint most, és a határ a csillagos ég. És szeretem a munkám. :)

Szóval soha ne mondd, hogy soha!

2011. szept. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!