Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha munkanélküli lennél,...

Ha munkanélküli lennél, meddig mennél el a "piszkos munka"-vállalásban?

Figyelt kérdés

Most speciel olyanokra gondolok, akiknek pl diplomájuk van, de az manapság annyit ér, hogy a fenekét kitörölheti vele... :S

Mi az amit még elvállalnál, és mi az amit már bármi történjék is, biztos, hogy nem?

Én pl. inkább csöveznék, mint hogy kukásautó legyek... (Persze maga az autó nem lehetnék, na de értitek :D)


2011. szept. 17. 16:05
1 2 3 4 5
 1/44 anonim válasza:
94%
Barátom mérnöki diplomával 4 műszakban jár szalag mellé. Sehová nem kell, úgy sajnálom őt:(
2011. szept. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
Durva... :S
2011. szept. 17. 16:07
 3/44 anonim ***** válasza:
73%
Akár bankrablásig is.
2011. szept. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
63%

Első,

Milyen mérnöki diploma? Van amivel Magyarországon nem mész sokra mostanság, de külföldön biztos, hogy keresett. Ha beszél nyelvet a barátod miért nem próbál szerencsét külföldön? Ha nem beszél, szalag mellett kint is ugyanúgy állhat, csak sokkal többért. Én nem sajnálnám, mert van megoldás.

2011. szept. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
86%
Kukás az egyáltalán nem ciki szerintem az egy nagyon hasznos meló. Ha nyögnéd a hiteled és a kilakoltatás előtt lennél 2éhező gyerekkel a sz&rt is felpucolnád hogy pénzed legyen. Ami nem lennék az pl bkv ellenőr meg parkolóőr, őket nem sokra tartom.
2011. szept. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
60%

Na jó hullákat boncolnék, de ez alá nem adom!!!


(amit nem vállalnék be: ápolás -ágytálazás, prostitúció, utcaseprés...nem a munka miatt, hanem a lenézések miatt)

2011. szept. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ebben az országban utcaseprőket akarnak gyártani!
2011. szept. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam már sajnos ebben a helyzetben.Igaz,nem vagyok diplomás,de van érettségim és szakmám is,csak nem tudok benne elhelyezkedni.Akkor azt mondtam a családomnak,hogy akár utcaseprő is lennék,csak legyen pénzem.A szociális segély(28 ezer forint)nagyon kevés.Szerencsére azóta van munkám,igaz egy gyárban,de én ennyinek is örülök.
2011. szept. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:

Én most olyan helyzetre gondoltam, hogy csak magadról kell gondoskodnod. Persze, ha ott lenne az éhező gyerek, akkor bármit elvállalnék, még az utcasarokra is kiállnék... (Persze csak éhhalál szélén)

Valaki írta, hogy külföldre miért nem megy, ott megbecsülik. Nem mindenkinek olyan könnyű elhagynia a szülőföldjét, akkor sem ha ilyen retek a helyzet... HA mindenki kimenne, ki maradna? Inkább tenni kéne valamit, hogy itt akarjanak maradni az emberek... :S

2011. szept. 17. 16:19
 10/44 anonim ***** válasza:
48%

Azt hiszem max elárusítónak...azt teljesen jónak tartom.

Takarítani azért mégsem mennék diplomával, nem azért güriztem...Egyébként megpróbálok elhelyezkedni, ha belegebbedek, akkor is...(most vagyok végzős)

2011. szept. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!