Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Teljesen el vagyok keseredve....

Teljesen el vagyok keseredve. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Masfel honapja kezdtem el dolgozni (elso munkahely), nem a szakmamban, de nem birom. Semmit sem segitenek, nem magyaraznak, csak csinalni kell, ha nem jol csinalod akkor orditanak. Senkit nem erdekel, pedig eleg nagy a felelosseg, csak a terror van meg a kiabalas. Egyszeruen ugy erzem, ez a kepessegeimet meghaladja, nem birom tovabb, nem tudom csinalni, ez nekem nem megy. Mar masfel honapja nem tudok aludni, mert folyton remalmaim vannak a munkaval kapcsolatban, nem tudok enni, lebetegedtem, egyszeruen nem birom tovabb ezt. A problema az, hogy nem tudom hogy mondjam el itthon, mert nem ertik meg, hogy nekem ez nem megy es nem akarok bemenni tobbet. Teljesen tanacstalan vagyok. Ti mit tennetek?Turnetek meg vagy nem, otthagynatok?
2011. aug. 21. 11:02
 1/10 anonim válasza:
én másik munkahelyre mennék! Nem éri meg hogy elroncsad az életed ezzel a munkával!
2011. aug. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát,kinek hogy..Én voltam ilyen helyzetben,de mivel akkor minden fillérre szüksége volt a családnak,összeszorított foggal is,de kibírtam.Mellette viszont folyamatosan kerestem a jobbat és összejött,no nem pár hónap alatt.

Ha nincs anyagi gond otthon,akkor viszont hagyd ott és keress egy jobbat.

De,nem lehet minden nehézség elől elfutni folyamatosan!

2011. aug. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Tudod a mai világba nagyon-nagyon nehéz munkát találni.Az én fiam ,fél éve intenzíven keres és még takarítani sem veszik fel, pedig nagyon jó szakmája van.

Ha a szüleid nem tartanának el akkor is eljönnél a munka helyedről?

Mit dolgozol? Nem értem mi az ami meg haladja a képességedet?

Esetleg azon a munka helyen más beosztásba kérnéd magad,,van rá lehetőséged?

2011. aug. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Keress másikat, de ezt ne hagyd ott!

Ha találsz jobbat, akkor mondj fel, de csak ha 100%-ig biztos vagy benne, hogy az jobb!

2011. aug. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az az ember aki a nehezsegek elol elfut. De egyszeruen nem birom azt, hogy nem vilagosak a feladatok, amiket kiosztanak, ha kerdesem van, nem segitenek, csak orditanak ha nem jo. Nem beszelve arrol hogy nem napi 8orat, hanem sokszor 12-14et dolgozunk, folyamatosan hazahordom a munkat, hetvegen is itthon dolgozom. Nagyon igyekszem beletanulni, de nem megy.
2011. aug. 21. 11:16
 6/10 anonim válasza:
ha nagyon nem megy hagyd ott.én tudom,hogy fontos a munkahely de az megéri,hogy tönkre menj egészségügyileg.ugye nem?próbálj meg másikat keresni.és ezt mi előbb hagyd ott.sok sikert!
2011. aug. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Keress másik munkát!


Én is ilyen helyzetben voltam és nagyon el voltam keseredve aki már több éve ott dolgozik jóhogy jobban tudnak mindent de ha kérdeztem valamit akkor vagy hülyeséget mondtak (elviccelték) vagy hébe hóba segítettek, de ők is csinálták a saját munkájukat főlleg így nyáron amikor sokan mentek el szabadságra és többet kellett dolgozniuk nem volt idejük segíteni de nem is akartak nem magyaráztak semmit csak csinálták a saját dolgukat.


Nem minden munkahely ilyen , én pár hét után eljöttem, keresek jobbat.


Hidd el nem éri tönkremenni lelkileg, egészségileg...

2011. aug. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A munkahely váltás az egyik lehetőség.


Ha a konkét munkával viszont nincsen bajod, csak a körülményekkel, azon viszont lehet, hogy tudsz változtatni.


Pl minden egyes kiabálásnál érzékeltesd, hogy nem kell veled kiabálni, érted te normális hangerővel mondott szavakat is. Kérdezd meg, hogy pontosan hogyan kell csinálni.

Csak olyan dologért vállalad el a felelősséget, amit elmondta, hogy miként kell és te nem úgy csináltad. Minden egyébért utasítsd vissza a kiabálást, tudasd, hogy veled nem lehet így beszélni.


Ha a főnököd a kiabálós és továbbra is folytatja, akkor a probléma benne van és nem benned. Szadizmusát viszont nem vagy hajlandó elviselni, akkor lépj bátran másik helyre.

2011. aug. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de szerintem a hozzáállásoddal van a gond. Legalábbis nekem ez jött le elsőre. Nézd meg a kérdésedet, nem, nem, nem. 16x írtad le a nem szót 8 sorban. A kővetkező kommented, kb. dettó ugyanez. Nem akarásnak nyögés a vége! Én elhiszem, hogy kemény a munka, és hogy nehezen bírod, akkor hagyd ott, hadd ne kelljen már mindenkinek megerősíteni, hogy jaj szegény, akkor ne dolgozz ott tovább. Miért nem azt kérdezed, hogyan tudnád rendesen elvégezni a munkádat? Nehezen tolerálom amikor valaki így áll ma dolgokhoz, inkább legyél olyan, na már csak azért is megmutatom nekik, és igen, sikerülni fog. Pelikán elvtárs is megmondta: „Az élet nem habos torta!”

Egyébként tudom milyen rossz így dolgozni, velem is megtörtént, mégis inkább azt ajánlom, a könny nyalogatás helyet állj a lábadra, és keményen.

2011. aug. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ordíts vissza nekik te is.

Majd akkor kirúgnak, aztán a felmondólevelet majd megértik otthon is :P

2011. aug. 22. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!