Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Teljesen elvagyok keseredve....

Teljesen elvagyok keseredve. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Itt a nyár, de semmi munkát nem találtam! 18 éves vagyok. Hol lehetne keresni?

És légyszi, ne mondjátok diákszövetkezeteket. Ott nincs semmi jó, ha meg van, szarnak az ember fejére...


2010. jún. 4. 17:07
 1/2 anonim válasza:
85%

Hát...márpedig ha nincs semmilyen tapasztalatod, illetve szakmád, akkor nem nagyon fogsz kapni...

Még azoknak sincs állásuk, akiknek több éves munkaviszonya volt és tapasztalattal is rendelkezik...

Még diákmelót is nehéz találni, nem hogy "rendeset"...

De te tudod...én a te helyedben elvállalnék diákmelót és közben néznék mást is...

2010. jún. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
35%
Ha csaj vagy árulhatod a tested, dobsz egy hirdetést valahova és várod a kanokat, sokan csinálják ezt, nem kell szégyellni! Egy nyár alatt jól megszedheted magad...
2010. jún. 5. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!