Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol találtatok munkát? Milyen...

Hol találtatok munkát? Milyen álláskereső oldalon? Mivel próbálkozzak még? Teljesen el vagyok keseredve.

Figyelt kérdés

Régóta keresek már munkát, gazdasági informatikus okj-s végzettségem van. Minden nap átnézek egy rakás hirdetést a neten, jelentkezgetek, szétküldök ezer önéletrajzot.

Ahonnan visszahívnak, kiderül, hogy zepter, ovb, és hasonló teljesítményarányos bérezésű munkahelyek.

Voltam próbanapokon telefonos munkahelyen, de ott nem bírtam szerződést kötni, mert nagyon tukmálós értékesítés volt.

Voltam bútorboltban próba napon, onnan pedig nem hívtak vissza.

Már raktári, csomagolós munkákra is jelentkeztem, pedig nem szívesen dolgoznék ott.

Ami engem érdekel, az főleg a művészeti ágazatú munkák, de oda tapasztalat, és végzettség híján esélyem sem lenne.

Ti hol kerestek?

20 éves lány


2011. máj. 22. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Közigazgatásban, tehát hivatalokban is keresnek informatikusokat, ha jól értettem a végzettséged. A gazdasági az pénzügyit jelent? Ha igen akkor nagyon sok közigazgatási hivatal, intézmény van, keress rá a magyarorszag.hu-ra és ott az intézmények fület nyisd le, ott van kb 50 hivatal, próbáld meg.
2011. máj. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod!

Más tanácsokat is szívesen fogadok!

2011. máj. 22. 18:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Gondolom az az alapvető probléma hogy sem az informatikához sem a gazdasághoz nem értessz így. Próbálj meg elmenni egyetemre. Egyáltalán érdekel ez téged? Mit csinálnál szívesen, van valami hobbid?
2011. máj. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igazad van, tényleg nem érdekel sajnos. Elkövettem azt a hibát, hogy csak azért mentem ide, mert akkoriban nem tudtam eldönteni, mit akarok, ez meg jól hangzott. :S:S Tudom, hogy nagy hiba volt.

Hobbim? Fotózni szoktam, mások szerint elég jól is. Ha érdekel, tudok küldeni privátban weboldal címet (ide nem teszem ki, mert személyes dolgok is vannak rajta).

Főleg fotózás, photoshop, rajzolás, kreatív dolgok, meg még az írás az, ami érdekel. Tudom, hogy ezzel kéne tovább mennem, jelentkeztem idén suliba, csak most a nyára szeretnék valami munkát, ezzel kapcsolatban pedig nem találok.

2011. máj. 23. 10:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Küldjed érdekel. Pesten vagy? Beszélsz görög, török vagy olaszul?
2011. máj. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem Pesten élek, de minden nap járok arrafelé, suliba is Pesten jártam, munkát is ott keresek.

Sajnos a felsorolt nyelvek közül olaszul tanultam egy időben (de már régen).:)

2011. máj. 26. 14:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!