Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Teljesen el vagyok már kesered...

Teljesen el vagyok már keseredve, mihez kezdjek magammal?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, kereskedelmi végzettségem van, némi tapasztalattal is rendelkezem! Már jó ideje nincs munkám, csak úgy tengődök a szüleim nyakán, már nagyon elegem van belőle, egy rakás szerencsétlenség vagyok, tele vágyakkal, ötletekkel, de egyszerűen semmihez nem vagyok képes hozzáfogni, az érettségi óta megcsináltam egy okj-s képzést, a maradék 3 évben pedig csak tengődtem, mindig valami nagyot akartam létrehozni, mindig sokkal okosabbnak képzeltem magam mindenkinél, hogy nem kell nekem egyetem stb. annyira bánom azt a sok évet amit elcsesztem az érettségi óta, tanulhattam volna vagy valami értelmeset is csinálhattam volna nem csak alkalmi melókat. Mihez kezdjek az életemmel? Tanulni szeretnék és közbe vállalkozni, mert nem úgy tűnik h felvesznek bárhová is. Vannak ötleteim, az egyik közülük tényleg jövedelmező lenne szerintem, csak ahhoz több pénz kellene mint amennyim van! Honnan szerezhetnék rá tőkét, jah illetve szerintetek mit tanuljak? Földrajz érdekel és a vendéglátás! Bocsi h hosszú és a nagyrésze nem idevág de muszáj volt igy leírnom h átérezzétek milyen kilátástalannak érzem a helyzetemet a jövőre tekintve!
2011. jan. 28. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
nem vagy egyedül. próbálkozni kell. és csinálni valamit, lényegtelen hogy mit, csak lehessen kezdeni vele valamit, bármit. aztán majdcsak felbukkannak/megteremthetőek lesznek vmi lehetőségek.
2011. jan. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát remélem! Ma telt be teljesen a pohár és ma éreztem úgy igazán h semmirekellő vagyok...
2011. jan. 28. 20:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha összefoglalod tömören egy privát üzenetben az ötleted lényegét, akkor 3-4 millió Ft-tal be tudok szállni.
2011. jan. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szia!

Ne csüggedj el! NEm a végzettség a lényeg, hanem a találékonyság, a kreativitás és a dolgozni akarás. Azt írtad, hogy vannak jó ötleteid. Ez már elindulásnak egészen jó. Nézz utánna interneten pályázatoknak, és ne ijedj meg a felelősségtől, vágj bele valamibe, amiről úgy gondolod h tetszik, és tudnád csinálni.

Ha tényleg meg akarod csinálni, bármiről is legyen szó, akkor sikerülni fog!!

2011. jan. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
SZia ! Tanulj nyelveket ,mindennél fontosabb !
2011. jan. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nagyon egyszerű :) Nem kell hozzá pénz, csak te magad.. ahogy leírtad ezeket, bármit megtehetsz :) Szedj fel egy nőt és legyél strici, mindenki tudta nélkül. Így több pénzed lesz, mint a szüleidnek. Persze a lány szeressen téged és azért csinálja!
2011. júl. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!