Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy lehetek tűzoltó? (lány)

Hogy lehetek tűzoltó? (lány)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A helyzet az,hogy már kiskorom óta meg vagyok őrülve mindenért,ami tűzoltósággal kapcsolatos.Lehet azért,mert apu tűzoltó volt(3 éve meghalt autóbalesetben).Sokat jártam vele/velük tűzoltófesztiválra,gyakorlatra.Imádom,ha meghallom a szirénát...:):)

Akár bevállaltam volna,hogy tűzoltó legyek,de anyu nem engedi,meg azért nem igazán csajos dolog.De szeretnék a tűzoltóságon dolgozni,csak nem tudom,hogy milyen lehetőségeim lennének.

Tudtok nekem segíteni?

Előre is köszönöm!19/L


2011. ápr. 19. 19:04
1 2
 11/12 anonim válasza:
2011. jún. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Na álljunk már meg. Itt vagyok, felteszem a kezem, mint vonulós NŐI tűzoltó. Igaz,nem hivatásos, mert az való igaz, hogy nem lehetek, de az önkormányzati tűzoltóságon és önkéntes tűzoltóságon igenis jelen vagyok. 19/L
2019. jún. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!