Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Emiatt munkahelyet váltanátok...

Emiatt munkahelyet váltanátok vagy hogyan kezelnétek ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Egy multinál dolgom, imádom amit csinálok és jó is vagyok benne, a vezetőkkel és másokkal is jóban vagyok.

Van azonban a csapatban egy csaj, aki utál engem. Az okát ő maga sem tudja szerintem.

Vagyis ez a csaj nagyon agresszív, flegma és nagyszájú,mindenki retteg tőle.

Én azonban nem, pontosan látom hogy azért ilyen mert tele van önbizalomhiánnyal és frusztrációval.

Tehát engem nem tud betörni, elérni hogy féljek tőle, és pontosan ezért utál.

1-2x megpróbált nekem keresztbetenni a vezetőség előtt de nem sikerült neki. Vagy flegma pillantásokat vet rám csak úgy, néha megpróbál valakive összeröhögni rajtam direkt úgy hogy lássam.

Na mindegy, ilyesmiket csinál.

Nem szívesen váltanék emiatt munkahelyet mert ezen kívül minden szuper. Próbálom teljesen kizárni őt,levegőnek nézni.

Ti hogy kezelnétek ezt a helyzetet?



ma 01:32
 1/6 Telelő Teve ***** válasza:
35%
Hát ha jól sejtem nem a fizikai kutatóintézetben dolgozol, szóval nagy vesztenivalód nincs.
ma 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
14%
En valtanek, kilepesnel meg elmondanam a hrnek mi a helyzet
ma 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Nem. Ilyen emberek minden munkahelyen vannak.
ma 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40%
Én sem váltanék. Minden munkahelyen van ilyen sajnos. Ne is foglalkozz vele.
ma 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%
Én nem váltanék, nálunk van szabályzat az ilyen viselkedésű személyekkel szembeni fellépésre, azt követném.😄
ma 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 IgaziÚriember ***** válasza:
9%
Igen váltanék, mivel az már rég rossz ha valaki akármilyen pillantást tud rám vetni munkaidőben, mivel az azt jelenti, hogy on-site jelen kell lennem. Egy ilyen kompetens szakember mint jómagam vagyok csak full home officeból hajlandó dolgozni.
ma 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!