Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ez esetben váltanátok munkahel...

Ez esetben váltanátok munkahelyet?

Figyelt kérdés

Lassan 2 éve vagyok a jelenlegi munkahelyemen, amit fix állásnak mondhatok. Viszont fizetésemelést egyszer se kaptam, túlórát nem fizetnek. Ígértek fizetésemelést, ami azóta se történt meg.

Van, hogy maradni kell plusz 1-2 órát mert meg kell csinálni a papírokat a szállításhoz.

Az elején kis 'csicska' voltam. Kenyeret, szappant kellett vennem a felettesemnek, rokonát vittem dokihoz munkaidőben, csináltam a nem céges dolgait. Azóta is állandóan mindenbe beleköt, lenéz, kutyaként beszél velem néha. Sok dolgot rám fogott, amihez kb semmi közöm nem volt.

Annyira kikészített tavaly év végén, hogy bevérzett a cisztám a sok stressztől.


Januárban másik felettesem lett, aki ilyen tekintetben teljesen más, emberként viselkedik velem.

Megbecsülést nem kapok a cégnél, viszont helyben van, és van időm mellette másra is.


Volt egy pillanat, amikor úgy éreztem, hogy fel kell mondanom.

Beadtam az önéletrajzomat egy újonnan Magyarországra települt cég leányvállalatához, ma hívtak is.

Telefonos interjú alapján kb 60ezerrel több lenne a fizetésem, akár többel is. Viszont úgy éreztem, hogy ott is inkább ilyen személyi asszisztens feladatokat kellene ellátni (ügyet intézni a városban, stb)

Az iroda sincs meg, most intézik a papírokat, viszont Debrecen egyik legjobb helyén lenne a helyiség.

Pénzügyi asszisztens néven van meghirdetve, amiben csak annyit írtak, hogy pénzügyi feladatokat kéne ellátni.


Napi 60 km ingázás lenne, bejárást viszont támogatják.

Van saját autóm, család (férj, gyerek) nincs, még szülőkkel élek.


Tanácstalan vagyok, hogy merjek-e váltani a biztosból a nem biztosra.

Mostani munkahelyen nem a munkával van a baj, hanem pár emberrel. Vannak normálisak, akikkel imádok együtt dolgozni, de lassan mindenkit kikészítenek a cégnél.

De félek váltani is, mert ha nem jön be, vagy próbaidő alatt elbocsátanak, maradok munka nélkül..


Ti milyen esetben váltottatok munkahelyet?



2023. aug. 17. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Én simán váltanék. Valószínűleg túl fiatal vagy még, nem érzékeled, hogy az egészséged mindennél fontosabb, a mentális is. Ha nem jön be az új, majd keresel másikat. Biztos fogsz találni!
2023. aug. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen, fiatal vagyok, első komoly munkahelyem.


Sajnos rizikós a váltás, mert jelenleg nincs félretett pénzem.

Fél éve vettem az autót, majd elég sok elment a kutyám és a macskám állatorvosi kezeléseire..

Jelenleg kb hónapról hónapra élek, ezért tartok attól, hogy ha az új hely nem jön be, pénz nélkül maradok.

2023. aug. 17. 18:26
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is váltanék, és váltottam is.

Azt sem értem miért vagy még ott.

2023. aug. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet tudni milyen cég? Akár privátban? Nem vagyok Debreceni, külföldön élek csak érdekel hogy milyen cég, és mennyire komoly ha most jött be. De ha arrafelé laksz akkor van sok munka. És a 60 km nem sok. 30 oda 30 vissza az kB 20-30p.60.000-ert és a jobb mentális egészségem miatt mennek. Ha álljak a bejárst is mi bajod lehet belőle? Hajrá. Ha nem jön be keresel másmilyet. De ne engedd hogy kutyaba se nézzenek...
2023. aug. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Viszont fizetésemelést egyszer se kaptam, túlórát nem fizetnek

Annyira kikészített tavaly év végén, hogy bevérzett a cisztám a sok stressztől.

Januárban másik felettesem lett, aki ilyen tekintetben teljesen más, emberként viselkedik velem.

Megbecsülést nem kapok a cégnél, viszont helyben van, és van időm mellette másra is."



Azonnal váltanék.

- Helyben a konkurenciához!

- Akár ugyanennyiért, de vezető pozira!

2023. aug. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ismerkedj meg az új céggel. Nem csak ők interjúznak, Te is felmérheted, hogy nagyjából megfelelnek-e? Ha igen, és igényt tartanak rám, akkor a régi céget úgy hagynám ott, mint egy lepukkadt Wartburgot a Porsche.
2023. aug. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
folytatás: Mert bizonyos jelekből ítélve süllyedő hajó az.
2023. aug. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet, az első főnököd (az erőszakos bunkó állat) MÁS FELADATKÖRBEN IS szeretett volna alkalmazni, ezért próbált ennyire az uralma alá hajtani. Van olyan hím ősember (mert ez még lelkileg, az IQ-t és az empatikus hajlamokat tekintve nem jár előrébb egy átlag alatti neandervölgyinél) aki így udvarol.
2023. aug. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!