Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ebben az esetben munkahelyet...

Ebben az esetben munkahelyet váltanátok?

Figyelt kérdés

Szóval, a jelenlegi munkahelyemet alapvetően nagyon szeretem, pont nemrég emeltek a fizetésemen, ami annyira nem nagy szám még így sem, de kényelmes back office munka, full home officeban vagyok (tudom, nem feltétlen egészséges, de én imádom), normálisak a kollégáim, a főnököm is egy álom.

Nem akartam munkahelyet váltani, de felhívtak egy cégtől interjú miatt, mondom meghallgatom, mi baj lehet. Felvettek jóval magasabb összegért, mint amennyit most kapok, viszont be kellene járni, pörgősebb munka lenne.

Nem nagyon tudok dönteni, hogy otthagyjam-e a biztos jót valami bizonytalanért..


2023. máj. 10. 11:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, hogy mennyivel fizet többet és "szükséged van-e a többre"? Mert ha "csak" 20 ezerrel fizet többet, amit a bejárás szinte el is visz nem érné meg. De ha 200 ezerrel mennék kérdés nélkül.
2023. máj. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyjából 200 ezerrel lenne több, igen.
2023. máj. 10. 12:03
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha még tudsz fejlődni is szakmailag én váltanék.
2023. máj. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

Voltam hasonló helyzetben. Egész jó munkahelyem volt, a munka is érdekes volt, a főnök és a munkatársak is normálisak voltak és nem szakadtam meg a melóban. Aztán felhívott egy cég, gondoltam, járjunk nyitott szemmel, szóval végigmentem az interjún. Bruttó 300-al ajánlottak többet, de a munka jóval stresszesebb, pörgősebb lett volna, bár mindkét meló homeoffice. Nem fogadtam el és azt hiszem, jól tettem. A plusz pénz nem éri meg a sok stresszt.

Én 200 ezer különbségért nem váltanék, de persze attól is függ, hogy 800 ezer helyett kapnál 1 milliót vagy 250 ezer helyett 450-et.

2023. máj. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
29%
Ja, még annyit, hogy nem tudom, te hogy vagy a homeoffice-szal, de én most már nem vállalnék olyan munkát, ahol be kell járni. Még hibridet sem.
2023. máj. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Mennyi idős vagy? család, gyerekek?
2023. máj. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2023. júl. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!