Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 30% fizetésemelésért váltanáto...

30% fizetésemelésért váltanátok munkahelyet?

Figyelt kérdés

Megkeresett egy fejvadász minden előkészülés nélkül, mondta egy összeget(többet kellet volna de meglepett a hívás), továbbjutottam. Volt online beszélgetés amin tovább jutottam úgy voltam megnézem mi lesz a vége, majd egy teszt ami után ma kaptam egy ajánlatot.

Kevésnek tartom tkp 15+infláció.

Ti valltanátok?


2023. jan. 13. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, hogy honnan hova. Fizetés meg egy dolog. most is jó fizum van, nem adnám fel a mostani helyet 30%-ért.
2023. jan. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azonos munkaterhelés és biztonság mellett simán. Ha a +30% fizuért +60%-ot kell dolgozni, az nekem nem üzlet.
2023. jan. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Viszonylag jó fizetésem van most is ~nettó 260E forinttal növekedne, azt sajnos nem tudom megítélni hogy mennyi munka lenne. Hasonló munkakör, ugyanaz a szakterület.
2023. jan. 13. 19:10
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen, ez egy jó ajánlat.


Én nem váltanék, mert imádom a mostani helyem, de ha egy picit is elégedetlen vagy vagy a mostani helyen nem terveznek (ekkorát emelni), akkor menj.

2023. jan. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Függ az egyebektől.

Én jelenleg szeretek ott dolgozni ahhol vagyok, nehéz ilyet kifogni.

Előrelépési lehetőség van, fizut kompetetíven emelik szval azzal sincs gondom.

Sztem ezeket is vedd számba.


Nem vagyok a pénz ellen, de elég jól keresek ahhoz hogy ne csak ez számítson.

2023. jan. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hasonló munkaterheléssel, és körülményekkel, mint ahol most vagyok, én váltanék. Ugyanis nem szeretek itt dolgozni. A munkával nincs bajom, a légkör az, ami nyomasztó.

Nekem ez 85 ezer többletet jelentene nettóban. Nem kis összeg (legalábbis nekem).

2023. jan. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Biztosan nem. Ennyit a mostani cégem is megadott decemberben és szeretek itt lenni.

Ha nem adtak volna egyáltalán emelést akkor persze máshogy látnán, de akkor is beadnám több helyre nagyobb ajánlatokért.

2023. jan. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Váltanék. Az a 30% nettó 250-et jelentene...
2023. jan. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!