Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van itt olyan közületek, aki...

Van itt olyan közületek, aki nem talált a szakmájában állást és szakmán kívül helyezkedett el? Ha igen mit dolgoztok? Kort és nemet is írjatok!

Figyelt kérdés
ma 11:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Műszaki diplomám van.

1. Saját fejlesztésű elektronikai terméket gyártotam otthon.

2. Világot jártam, közben például gazdáknál alkalmi munkákat vállaltam, amiből egész jól éltem.

Mindkettő jobb volt bármelyik hazai diplomás állásnál. Egyrészt mert szabad voltam. Másrészt mert a kevesebb és kevésbé felelősségteljes munkával is többet kerestem.

56/F

ma 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Természettudományos-műszaki diplomával nem kaptam állást (igaz, valóban szűk specializációt választottam, de az vonzott). Átképeztem magam, maradtam természettudományos területen, de teljesen más szegmensben.

40N

ma 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!