Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A felsőoktatásban részt vevők...

A felsőoktatásban részt vevők többsége jóval a diplomája megszerzése előtt el tud helyezkedni a szakmájában?

Figyelt kérdés
Pl. szakmai gyakorlat során azonnal lecsapnak rájuk a cégek? Vagy ez csak bizonyos szakokra jellemző?
2021. jan. 20. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis:D Ritka az ilyen.
2021. jan. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%
Műszaki, infó képzéseken azért elég jellemző, hogy kap ajánlatot az illető, már aki értett is valamihez.
2021. jan. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez inkább ritka. Még az szokott lenni általában, hogy ha van szakmai gyakorlatod, akkor oda esetleg visszahívnak.
2021. jan. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sok szakon nincs is szakmai gyakorlat, vagy csak max 6 hetes. Azoknál az alapszakoknál, amik hét félévesek, és van egy félév csak gyakorlat nagyobb rá az esély. Ahogy fentebb említették az informatikus, mérnök hallgatók, mint hiányszakma előnyben vannak.
2021. jan. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én már első év végén dolgoztam, szakmai gyakot is annál a cégnél csináltam, nem igazán kellett könyörögnöm hogy ott lehessek. -mérnökinfó
2021. jan. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!