Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki végül nem a szakmájában...

Aki végül nem a szakmájában helyezkedett el hova ment dolgozni?

Figyelt kérdés

Környezetmérnöki diplomám van de egyszerűen nem bírom az irodai munkát. Nem bírok meglenni. Egyszerűen rosszul vagyok hogy, vagy ott vagy otthon kell egy számítógép elött ülnöm táblázatokat elemezve stb. A kollegákkal nincs baj de nem bírom az irodai közeget. Ezen kívül nincs semmilyen szakmám és nem igazán van átültethető tudásom. Milyen munkát végeztek ti akik nem a szakmátokban hanem teljesen máshol helyezkedtetek el?


Teljesen más alatt olyanokra gondolok hogy, nem mérnöki irodából ment át IT vagy Pénzügyre hanem teljesen mást csinál. Olyanok válasza is jöhet akik ezt pont fordítva csinálták.



aug. 11. 18:56
 1/10 anonim ***** válasza:
55%

Külföldre.


30/f

aug. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Gyárba, 3 műszakba. 40+ ffi.
aug. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Örülök az kényelmes excel töltögetős irodai munkámnak
aug. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Földrajz szakon végeztem, de végül egy gyárban lettem műszerész szerűség. Igazából nagyrészt irodában ülök, a valós munkám sokszor nincs 1 óra naponta. Kényelmes, közel van, de szarul fizet és rohadt unalmas tud lenni. Mondjuk annyira nem panaszkodok, mert legalább nem kell 12 órát robotolnom vagy akár több műszakban nyomni az ipart, hogy közben segghülye idióták parancsolgatnak.
aug. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%

Hát, ha diplomával nem bírod az irodát, nem tudom mit mondhatnék.

Én eredetileg magyartanár voltam, de 4 év után ott is hagytam.

Utána pénzügyre mentem, a nyelvtudás miatt SSC-be felvettek, betanítottak. Utána pedig compliance területen dolgoztam, először pénzügy, most IT. Azért ez elég messze van az irodalomtól.

Viszont ha nem akarsz irodában ülni, akkor passz.

aug. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én hentes vagyok, de szoftverfejlesztőként dolgozom.
aug. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Helló földrajzosok, környezetmérnökök! Csatlakozom hozzátok! Földtudományt tanultam, mondanom sem kell, milyen nehéz ezzel a szakkal elhelyezkedni. Mondjuk az is lehet hogy nem voltam elég elhivatott...

Munkanélküli, földmérő iroda, majd Ausztria, Németország vendéglátás. Az irodai munkától nekem is elment az életkedvem. Sokszor nem volt munka, ilyenkor a mappákat rendezgettem, keresgéltem. A főnök ordított még az ügyféllel is.

Most szövettani asszisztens szakmát fogok tanulni. Nekem fontos, hogy ha már mindenkinek 8 órát kell dolgoznia valahol, akkor értelmes dolgot csináljak.

aug. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam hentes (8évig) aztán villanyszerelő, (5) majd vagyonőr (7) jelenleg egy éve telefonozok meg konzolozok.
aug. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg röhögni fogtok, de őszre lehet megyek szoftvermérnökit tanulni a meló mellett alapozóba és ha sikerülne esetleg akkor a beágyazott rendszerek irányába mennék tovább (előző voltam).
aug. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!