Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az normális állami cégnél(köza...

Az normális állami cégnél(közalk.) hogy 3-4 nap betanítás alatt(8-16) be se jelentenek ki se fizetik?

Figyelt kérdés

Most néztem meg a jegyzeteimet hogy fel vannak dátumozva.


Egyik héten be kellett járnom míg elmagyarazzák a vállalat iranyitási rendszert jegxzetelek kérdezek stb.

És kövi hét hétfőtől már feladataim voltak de még segítettek is.


Es most nézem a munkadzerződésem kezdete 1.napja a kövi hét hétfő volt.


Reggel 8-16:30 minden áldott nap en ingyen töltöttem náluk a napot fizetetlen bejelentetlenül.


Mi lett volna, ha 1 hónap a betanítás?



#állami cég betanítás
ma 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Teds szova es kijavitjaj
ma 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De nem lehet hogy azert csinálták igy mert még nem volt eladva vmi nyugdíjbizt papirom (egy rakat papir kellett nekik erkölcsi is stb)ők meg kotelezve vannak arra hogy minden irat meglegyen es csak akkor vehetne fel?

De akkor miért előtte taníttattak be?

ma 18:16
 3/6 A kérdező kommentje:
*leadva
ma 18:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Bejelenteni be kéne, fizetést nem szoktak adni csak próbaidő után és levonják belőle a betanítás költségét.
ma 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nincs a betanitasnak koltsége..ülök mellette es csinalja en meg jegyzetelek. Nem igenyel munkaeszkozt. Max fogy a tollam tintaja.
ma 18:49
 6/6 A kérdező kommentje:
Meg nem azert de en nem épp shoppingoltam.
ma 18:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!