Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ma már tényleg csak az nem...

Ma már tényleg csak az nem keres nettó 1 millió Ft felett, aki nem akar?

Figyelt kérdés
Ahányszor elkezdem itt olvasni a kommenteket elmegy az életkedvem, hogy mennyire nem vittem semmire. Millió alatt már senki sincs, de a többség, aki diplomával kicsit is vitte valamire, az simán nettó 1,5-2 millió felett keres és ez még mindig csak az átlag.

#átlag #diplomás fizetések
tegnap 22:06
1 2
 1/12 anonim válasza:
0%
Az egy dolog, hogy szánalom, amit itt állítanak magukról az emberek, de te se vagy jobb. Mit akarsz 1 millióval kezdeni? Évente háromszor a Bahamákon nyaralni?
tegnap 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
persze xd
tegnap 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen.
tegnap 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem eléggé alapvetés ma már az, hogy az üzleti/gazdasági siker semmi más csak elhatározás és akarás kérdése. Az, hogy valaki elmegy valaki betanított munkásnak, tanárnak, eladónak, akárminek dolgozni, aztán csodálkozik rajta, hogy nem él meg, arra mit lehet mondani...? Meglepő...? Nem láttad anyádékon, hogy albérletben laknak, busszal járnak, nincs megtakarításuk, 20 éve nem voltak nyaralni...? Bárki tanulhat hiányszakmát, bárki lehet kimagasló szakember, bárki indíthat vállalkozást, bárki lehet élsportoló, bárki lehet filmsztár/popzenész, akármi, csak a munkát kell beletenni. Ezek után én nem tudok sajnálni senkit, aki csak irigykedni tud azokra, akik vittek valamire.
tegnap 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%

Tudok olyan diplomást aki jelenleg pincér. Nem, nem bölcsész kar, hanem mérnökinformatikus. Valamint nem pályakezdő és nem is hülye a szakmájához. Egyszerűen nem büdös neki a munka és pincérként jobban keres jelenleg.

De így se kap nettó 1 milliót.

Sokan ide járnak hazudni, de valóban akad olyan is aki jól keres.

Én is tudok 1-2 olyan vállalkozót is, akinek ha szezon van és jó hónapja van simán haza visz akár 5 milliót is tisztán.

Másik kérdés, hogy azért nincs ez így minden hónapban.

De aki itthon keres 1 millió felett az általában külföldi cégnél dolgozik. Nem a sarki boltban.

tegnap 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Talan ne az uzlet/penzugyek kategoriat olvasgasd te felkegyelmu, ha csoro embereket akarsz latni. Menj at mondjuk a Politika kategoriaba.

Nyilvan az szeret a penzrol beszelni, akinek van is.

tegnap 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ez így nem teljesen igaz.

Nem akarok fölötte keresni mert volt nejem így még többet akar rólam leakasztani de a szakmámban nem találok 6 számjegyű fizetést.

Már azon gondolkozom elmegyek árufeltöltőnek vagy sültkrumplikat sütögetni.

tegnap 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#4, azt nem állítottam, hogy nem élek meg és nem betanított munkás vagyok, van diplomám. De nem keresek 2+ milliót, és nem is valószínű, hogy fogok (infláció miatt egyszer biztos, de mostani értéken nem).
tegnap 23:24
 9/12 anonim ***** válasza:
#8: Ok. És. Miért kéne 2 milliót keresned...?
tegnap 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A kérdésben említett okok miatt.
tegnap 23:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!