Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki egyedül él, nincsen párja...

Aki egyedül él, nincsen párja az hogyan tud kijönni a pénzéből?

Figyelt kérdés
300/350 nettó átlag fizetés, 150 felett az albik, minden drága..

aug. 8. 12:02
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
81%

"6-os, és hogy lett saját lakásod? Öröklés vagy éveken át tartó spórolás és hitel?"


Szüleim vették még 2015-ben 16 millióért. Azóta ér kb 55-60 milliót úgy felmentek az ingatlanárak.

aug. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
38%

#20: Szoftverfejlesztő vagyok.


#21: Ja, hát úgy könnyű, ha anyuciék alád teszik a kéglit. Mellesleg, ami akkor 16 volt, ma legalább 70. Én 2015-ben 8-ért vettem a lakásomat, most 35-ért már holnap el tudnám adni.

aug. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
78%
Lakást vettem majdnem 80%-nyi hitellel pár éve. Azt előtörlesztgettem, most már csak 100 ezer a törlesztő. A fizetésem harmadát költöm el kb., a többi megy befektetésbe.
aug. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 IgaziÚriember ***** válasza:
39%
#22 És akkor mi van hogy ha könnyű? Egy szóval nem nézett le senkit vagy írt bunkón te pedig idejössz irigykedni. Erre csak annyit tudok mondani, hogy nem származhat mindenki alkesz proli szülőktől mint például te akik nem vitték semmire és nem tudják támogatni a gyereküket ingatlanvásárlásban. Éppértelmű családban úgy működik, hogy a szülő / nagyszülő segíti a gyereket / unokát lakásvásárlásban, ilyen egyszerű. Én is rendelkezem olyan vagyonnal, hogy bármikor tudok vásárolni akár több ingatlant is a gyerekeimnek (és fogok is amint elérik azt az életkort) valamint én is kaptam saját lakást.
aug. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
63%

Szia.

Én úgy, hogy 1M nettót keresek, a bérleti díjamat pedig a befektetésem hozama pont fedezi.

Így kicsivel 800k felett tudok félretenni általában a kötelező, fix kiadások után.

Medior fejlesztő vagyok.

Szia.

aug. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
79%
24: A mai Magyarországon ez már nem így működik és nem ezért proli valaki! A jelentésssel is tisztában kéne lenni és nem dobálózni, mint a nárcival. A régi öregek is tudták, hogy ez már nem fog működni!
aug. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%

#24 Oké, neked is alád tolták a lakást és a magas lóról lealkeszozol mindenkit, aki nem tud lakást venni a gyerekének.

Engem abban támogattak a szüleim, hogy - mivel a megvásárolt lakás nem lett volna elég - a jelzálog az ő házukon van. De a lakásomat saját erőből, hitellel vettem és büszke vagyok rá, hogy azóta sem szorulok a szüleim anyagi segítségére.

aug. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 IgaziÚriember ***** válasza:
8%

"De a lakásomat saját erőből, hitellel vettem és büszke vagyok rá"


Még arra sem voltál képes, hogy szoftverfejlesztőként összegyűjts egy normális lakás megvásárlásához szükséges pénzösszeget és hitel nélkül meg tudd vásárolni? Nyilván minden embernek máshol van a büszkeségi ingerküszöb, az esetedben ez jó alacsony, de legalább büszke vagy magadra (még ha az elért teljesítményed 0 is).

aug. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
8%
Hát br 2.5 milla a fizum, szóval könnyen :)
aug. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
78%
Megis itt vagy, itt szánalmaskodsz. Penz ide vagy oda. 😅😅🤣 a kerdes nem neked szolt, megis itt eled ki magad, h valojaban egy 0 vagy.
aug. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!