Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki egyedül él, nincsen párja...

Aki egyedül él, nincsen párja az hogyan tud kijönni a pénzéből?

Figyelt kérdés
300/350 nettó átlag fizetés, 150 felett az albik, minden drága..

aug. 8. 12:02
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
85%
Lehet átlag felett is keresni.
aug. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
86%

Egyik régi kollégám elég rég óta eléldegél így, két szobás lakást bérel, néha van hogy oda fogad a kisebb szobába egy bérlőt, aki neki fizet, mert ő fizeti ki a lakás egészét a tulajnak.


Meg sokat elpiál meg elbulizik mert tök alkesz, nyilván valószínűleg nincs egy forint megtakarítása sem mert mindenét föléli, de soha nem hallottam még a pénzre panaszkodni.

aug. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
82%
Pl. teljes albi helyett szobát bérel / mamahotelezik, másodállást vállal, magának főz stb.
aug. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
91%

Jól látod bérlés mellett kb sehogy.


A legtöbb ember 300 nettóból nem bérel 150-ért.

Inkább marad otthon.

aug. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
70%

1. Az átlag nem 300-350, hanem 428

2. Nem mindenki keres átlagosan, bőven van, aki többet

3. Nem kötelező albérletben élni. Én 32 éves koromig a szülőkkel éltem, mert pénzkidobás lett volna az albérlet. Amikor lett párom, ketten költöztünk külön.

aug. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
57%

"300/350 nettó átlag fizetés, 150 felett az albik, minden drága.."


Úgy hogy nem 300/350k nettót keresek, hanem 670k-t és nem megy el 150k albérletre mivel saját lakásom van.


27/L

aug. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
38%
Ezt komolyan itt kérdezed, ahol mindig leírják, hogy 500 alatt fel sem kelnek reggel, és átlagban 800-1,7M fizut kapnak a dolgozók, de mellé mindenkinek van 3 lakása, meg 300M kripo meg állampapír? És még az anyjuk is szűz! >:)
aug. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

5-ös, honnan veszed, hogy az átlag 428-at keres?

Nem a fizetési átlagokra gondolok, hanem hogy a többség mennyit kap. A legtöbb ismerősöm nekem 300-at vagy kevesebbet keres, 400-at kapnak ha mennek 4 szombatot. De tegyük fel 428 az átlag, még úgy is necces egyedül élni. Az pedig, hogy sokan élnek a szülökkel, igen, van olyan, hogy mamahotel. A kérdés tényleg azokra irányult, akik egyedül élnek átlagos fizuval.


7-es, jogos. Szerinted miért van ez? Sokan agyaltam ezen, vajon aki gazdagabb az ennyire unatkozik, hogy gyakorikérdésezik? xd

aug. 8. 13:31
 9/37 anonim ***** válasza:
55%

8.-ra, a kérdezőnek.


7. vagyok.


Azért van így, mert sok embernek ciki, kellemetlen, szégyenleni való lenne, még ide, egy semmi névtelen oldalra, anonim módon is leírnia az igazat, azaz, hogy xar az élete, magányos, csóró, és egy senki.

Meg hidd el, hogy sok olyan ember is van, aki tényleg megkeresi a 800-at, van lakása, kocsija, de munkahelyi rabszolga, és a macskás videók, Insta, meg a Gyakori a levezetés neki a melóban, ha épp nem kell a főnöke heréit nyalogatnia.

aug. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
34%
Sokkal több pénzem volt, amíg az asszony nem jött.
aug. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!