Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » (Programozáson kívül) milyen...

(Programozáson kívül) milyen munkákkal lehet home office-os állást találni?

Figyelt kérdés

Jelenlegi munkahelyemen hibrid munkarend van, de egyre gyakoribb hogy berendelnek ilyen-olyan kifogásokkal a h.o. napokon is. Elegem van ebből, napi 3-4 óra az utazás nekem (falun élek és nem is szeretnèk, nem is lenne pénzem pestre költözni) így ez elég nagy negatívum, elgondolkoztam a váltáson olyan helyre ahol nem rendelnek be folyton.


Hajlandó lennék tanulni, képezni magam ha ezen múlna. Programozást próbáltam korábban de ahhoz buta vagyok így ez kilőve.

Milyen más munkàval, szakmával lehet home office (vagy legalább 50%-ban ho) állást kifogni?


júl. 4. 12:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
56%
Keresztanyum angol tanár, tart órákat online.
júl. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
73%

Magántanár, fotós (termékfotótól portrékig), grafikus, író, adott telefonos ügyintézők, online repjegy kezelő, otthoni vállalkozók pl számítógép szervizelés, szerelés, barkácsolás, lomizásból reastaurálás, kézműves dolgokból rengeteg ág, otthoni gyerekfelügyelet,... Stb.


Rengeteg van.


Mihez értesz, mit szeretsz?

júl. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
56%

Minden olyan munkakör ami számítógéppel végezhető, az teljesíthető home office-ban is.

Amennyiben valamilyen gyártás ahhoz kell anyag szállítás is, vagy annak ellenőrzése vagy gyártósor karbantartása. Nyilván, pl. egy asztalos vagy lakatoshoz kell egy műhely.

júl. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

#12

Most pillantnyilag informatikus könyvtáros diplomával dolgozok, közgyűjteményi nyilvántartási rendszer adminja vagyok, helpdeskezek, mellette vannak weblapokkal kapcsolatos teendőim (fejlesztés nem, azt külsős partner végzi, de specifikàciók készítése, tesztelés, seo, ilyen kiegészítő feladatok az enyémek) szóval alapvetően az informatika világa az ahol van tapasztalatom, de jobb állások programozói pozikhoz vannak, az meg nem megy (alap szinten boldogulok vele, de egyetemről kibuktam a matek miatt 🙃)

Szeretem a mostani munkám, hasonlóval szívesen foglalkoznék, de a közgyűjteményi szférában a home office olyan ritka mint a fehér holló sajnos. Viszont a végzettségeim miatt nem tudom merre indulhatnék. (A jelenlegi az első főállásom)

júl. 4. 18:56
 15/17 anonim ***** válasza:
56%

"kibuktam a matek miatt" Az egy dolog és nem függ össze a programozói tudással. Ne húzz egyenlőséget a matek és a fejlesztés közé. Szerintem a specifikációkból és a tesztelésekből rájöhettél már, hogy nem igazán matekos a programozási szakma, csak egyes ágai.

Hát, akkor tanuld ki csak azt a részét, majd megtanulod azt a matekot amikor kell, ha olyan helyre kerülsz.

júl. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Én jelenleg alkalmazás üzemeltetőként dolgozok home officeban.
júl. 5. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

#15

Ez oké, de így nem tudok igazán jó képesítést szerezni ezzel kapcsolatban.

júl. 5. 10:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!