Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » (Programozáson kívül) milyen...

(Programozáson kívül) milyen munkákkal lehet home office-os állást találni?

Figyelt kérdés

Jelenlegi munkahelyemen hibrid munkarend van, de egyre gyakoribb hogy berendelnek ilyen-olyan kifogásokkal a h.o. napokon is. Elegem van ebből, napi 3-4 óra az utazás nekem (falun élek és nem is szeretnèk, nem is lenne pénzem pestre költözni) így ez elég nagy negatívum, elgondolkoztam a váltáson olyan helyre ahol nem rendelnek be folyton.


Hajlandó lennék tanulni, képezni magam ha ezen múlna. Programozást próbáltam korábban de ahhoz buta vagyok így ez kilőve.

Milyen más munkàval, szakmával lehet home office (vagy legalább 50%-ban ho) állást kifogni?


júl. 4. 12:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%
júl. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

#1

Itt nem ír szakmát… pont ezt lapozgattam mikor úgy döntöttem inkább kérdezek. :D

júl. 4. 12:46
 3/17 anonim ***** válasza:
44%

Egyik hírdetésben sincs benne, hogy milyen szakmára van szükség a munka elvégzéséhez?

Érdekesen keresnek munkavállalókat a cégek.

júl. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
65%

Könyvelő

Aktuárius

Datascientist

Prosti

júl. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

#3

Írnak egy full random pozi nevet, és azt hogy “szakirányú végzettség”. Honnan kéne tudni, hogy az nekik mit jelent?

júl. 4. 13:05
 6/17 anonim ***** válasza:
70%
Akinek szakirányú végzettsége van, az tudni fogja. Aki nem érti mit takar a pozíció a munkaköri leírás alapján annak biztosan nincs szakirányú végzettsége/tapasztalata.
júl. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

#6 de nekem nincs, viszont ha olyan a szakma akkor nyitott vagyok rá hogy elvégezzem.


Amúgy a profession eleve kidobál "home office"-nak egy csomó olyat ami nem is az, csiszoló vagy cnc marós munkakör pl teljesen hihető hogy h.o. állás... engem olyan érdekelne ami TÉNYLEG home office, nem olyan aminél bepipálta a hirdető, hogy feldobja a kereséskor...

júl. 4. 13:11
 8/17 anonim ***** válasza:
38%

Ha minimális energiát sem vagy hajlandó beletenni a dologba (megnézni, hogy tényleg home office/távmunka az adott munkakör, utána járni, hogy bizonyos pozíciónál mi lehet a szakírányú végzettség), akkor hagyd az egészet.

Nem végzettséghez vannak kötve a home office/távmunka állások, hanem adott munkakörhöz.

Egy ismerősömnek ugyanaz a végzettsége, mint nekem, ugyanabban a munkakörben vagyunk két külön cégnél. Neki nem engedélyezik a home office-t, én hónapok óta nem voltam az irodában.

júl. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

#8

Raktam bele minimális energiàt, átnéztem több oldal hirdetést és írtam egy érdeklődő kérdèst kezdésképp. :)

Adott munkakörhöz általában adott végzettség kell szerintem..

júl. 4. 13:21
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

of "modell"

lakásos prosti

júl. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!