Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pályakezdőként KSH-ban statisz...

Pályakezdőként KSH-ban statisztikai elemzőként mennyi lehet a reális bérigény?

Figyelt kérdés
Matek bsc diploma; R, Python ismerete; középfokú angol nyelvtudás. Ennyit tudok felmutatni. 25 év alatti vagyok, munkatapasztalatom nincs. Én 2500-as nettó órabérre gondoltam, az lehet, hogy túl sok?

máj. 25. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Sok
máj. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
A fizetés az nem nettó, hanem bruttó, és nem órabér van a hivatalokban meg úgy általában segédmunkástól felfelé, hanem havibér. Az állami cégeknél meg amúgy bértábla van, az alapján dönthetsz, ami ott meg van adva végzettség/tapasztalat/lófütty alapján, hogy mennyi bért+pótlékot/kiegészítést kaphatsz, a lőtéri kutyát nem fogja érdekelni az állami szférában, hogy neked mi a bérigényed.
máj. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
KSH honlapján van fent olyan meghirdetett munka, ahol kérnek bérigényt. Ezért is kérdeztem. De azért köszönöm.
máj. 26. 14:15
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
minimálbér.
máj. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%

Javaslom ezt az oldalt: [link]


Lehet alkudni, csak az itt található sávon belül. Ki lehet alkudni milla feletti bruttót(ami már egész jó fizu) is egyes besorolásoknál ezek szerint és nem feltétlen kell hozzá 20 év szakmai tapasztalat.

máj. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
79%
Reális kezdőbér, a KSH-nál is megadják ezt, amit az 5-ös küldött az egy legit bértábla, akár többet is ki tudsz alkudni. Amúgy ha megnézitek a KSH állásportálját, akkor sehol se írnak fix fizetést, tehát a sávon belül lehet alkudni.
jún. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!