Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan tudnék webfejlesztőből...

Hogyan tudnék webfejlesztőből projekt managerré válni?

Figyelt kérdés

Milyen + kvalitás lehet, amit kérnek hozzá?


Van olyan felfogású cég, akinél előny is, ha korábban fejlesztő voltam?


Érdekelne saját vagy ismerőstől szerzett tapasztalat, akinek sikerült egy ilyen jellegű váltás.


Hosszú évek során szorosan dolgoztam együtt rengeteg PM mellett, átlátom a feladatkört, úgy érzem az adottságom ott lenne hozzá, és első kézből látom át a folyamatokat.


De szívesen váltanék már. Jót tenne mégis ha nem csak új, de más céljaim lehetnének.


Mi lenne a következő lépés?



máj. 28. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
jelentkezz ilyen állásokra, voálá.. az is vagy. Nálunk a projektmanagerek érettségivel rendelkező emberek.
máj. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, jelentkezz ilyen helyekre! Esetleg ha most van erre alkalmas munkahelyed, akkor ott is megpróbálhatsz váltani.

Elég sok PM technikai háttérrel rendelkezik, nem managernek tanult. Illetve van pár olyan hely, ahol a technikai emberek ezen a vonalon akarnak maradni, de mégis kell valaki, aki az ilyen adminisztratív feladatokat ellátja, ott jól jön, ha valaki ilyen vállalkozó szellemű. Előző munkahelyem pl. ilyen volt.

máj. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2: Köszönöm szépen! Erősen gondolkodom ezen, mert kicsit ki is égtem a fejlesztői munkában, de mint valami hülye drogtól, mégsem akarnék teljesen elszakadni tőle. Ezért keresek alternatívákat.
máj. 29. 08:38
 4/4 anonim ***** válasza:
A HWSW podcastek közül több idevágó van. Az egyik a kiégett IT-s, de volt valami pont tech->manager váltásról is (talán a csúcstámadós). Ha van rá időd, hallgasd meg!
máj. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!