Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mitől mondják hogy az adófizet...

Mitől mondják hogy az adófizetők tartanak el bizonyos szférákat?

Figyelt kérdés
Ez a megállapítás a rendszerváltás óta maximum természetesen a politikusokra érvényes ,ah szűken vesszük, de olyan helyen ahol tényleges magas szintű szakmai munka folyik kutatások, stb pl egy hivatalban, oda miért gondolná ezt bárki, vagy bárki azt, hogy ingyen él ott bármelyik dolgozó is?
máj. 3. 09:00
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%
Tekintve, hogy tőlem kapod a fizetésed, tehát én vagyok a főnököd, nem emlékszem, hogy adtam volna engedélyt munkaidőben gyakorizásra. Sipirc vissza dolgozni.
máj. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
Pl ezt teszi: Adóosztályos Mancika ránéz, pipa, ennyi.
máj. 3. 10:05
 23/36 A kérdező kommentje:
22 ez tetszik, nem csetelni jöttem de olyan szórakoztató vagy :) A főnököm itt van a másik szobában, ő meg online játszik éppen vmit, ha már így érdekelt :) Tőled kapom...:)
máj. 3. 10:06
 24/36 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

"Attól, hogy te még nem láttál ilyet, a saját korlátolt nézőpontodat hangoztatod ami nem igaz. Inkább ciki."


Te írsz korlátoltságról, miközben nem tudsz ilyet megnevezni? Nem tudom, hogy viccesnek, vagy hülyének nézzelek-e...

Később írsz a költségvetési törvényről. Szerinted a költségvetésnek miből van bevétele?

máj. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ott az oep. Elárulod, miből kapja a fizetését Manci, aki a táppénzed számfejti? Vagy Manci 2.0 a nyufignál? Milyen bevételtermelő tevékenysége van ezeknek a hivataloknak?
máj. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%

Pl ezt teszi: Adóosztályos Mancika ránéz, pipa, ennyi.


De nem ebből van a bevétel, te nyomorult. Te tényleg debil vagy, vagy csak egy paraszt troll?

máj. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
27 és a többiek, pl a gyengébbek kedvéért leírom, multinál is vannak back office munkatársak akik nem a vasat ütik a gyártósoron, de könyvelnek stb, fejlesztenek stb, aki már látott belülről munkahelyet, ott tudja vannak karbantartó, titkársági asszisztensek stb. Úgyhogy én hiszem azt hogy megdolgozom érte. Már bocs :)
máj. 3. 10:16
 28/36 anonim ***** válasza:
100%

Pl ezt teszi: Adóosztályos Mancika ránéz, pipa, ennyi.


ha manci nem néz rá, semmit nem befolyásol, mert a bevallás bement, a pénzt befizették. Na?

máj. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
30 olyan unalmas már ez a mancikázás
máj. 3. 10:19
 30/36 anonim ***** válasza:

Jó, akkor legyen Bereniké. Nem mindegy?

Nem a nevétől függ.

máj. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!