Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Linkedinen én is kereshetek...

Linkedinen én is kereshetek meg bizonyos cégek vezetőit vagy csak fordítva működik?

Figyelt kérdés
Írhatok nekik privátban, csatolva egy önéletrajzot vagy ez az egész úgy működik hogy ezek a cégek keresnek meg engem?
jan. 21. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Cégek vezetőit nem ajánlom, inkább HR, fejvadászokat.
jan. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem talán az indiai bokorsz@rók keresnek így állást hogy elkezdik zaklatni a cégvezetőket chaten 🤣
jan. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hr-re gondoltam nem cégvezetőkre, rosszul fogalmaztam 😅
jan. 21. 22:16
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Írni írhatsz, bár a kérdésedből adódóan nem sok értelme van neki. Linkedinen gyakorlatilag majdnem kizárólagosan IT embereket keresnek (Magyarországon), ha meg oda tartoznál nem kéne keresgélned mert kapnád ha akarod ha nem a megkereséseket...
jan. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szállodaiparban dolgozom, ami szintén nagyon felkapott a Linkedinen
jan. 22. 10:55
 6/6 anonim ***** válasza:
#4-es pénzügyi területen dolgozom, itt is elég felkapott.
jan. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!