Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mikor elég csak emailben...

Mikor elég csak emailben elküldeni az új munkaszerződést a munkaügyi központba?

Figyelt kérdés

Álláskeresési járadékon vagyok, viszont találtam új munkát a lakóhelyemen.

Hétfőn írjuk meg a szerződést, és hivatali munkarendben dolgozom majd, azaz pont mikor bevihetném a szerződést.

Mondott valami olyasmit a nő, hogyha a lakhelyemen találok munkát, akkor csak a folyósítás eredeti lejárta után igényelhetem meg a fenn áradó rész 80%-át, azaz elég majd csak a megigényléskor bemennem, és emailben elküldeni az új szerződést.

Legalábbis én így értettem amit mondott, de már teljesen elbizonytalanodtam. Segítenétek?



2023. febr. 18. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha elhelyezkedsz az 15 napon belül be kell jelenteni a fennmaradó t Pedig úgy igényelheted hogy megnézed mikor járt volna le az álláskeresési járadék határozat szerint és onnantól van 30 napod beadni Nem munkaszerződés kell hozzá hanem van egy saját nyomtatványuk egy munkáltatói igazolás és azt kell kitölteni
2023. febr. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ahha, értem. Akkor valószínű emiatt mondta hogy így elég ha később megyek be.

Akkor emailben bejelentem, hogy van új munkahelyem, majd az eredeti lejárat után bemegyek megigényelni a fennmaradó részt ha jól értem.

2023. febr. 18. 17:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Jól érted.
2023. febr. 19. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!