Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Rendelkezhet a munkáltatód a...

Mozdulatlan kérdése:

Rendelkezhet a munkáltatód a szabadidőd eltöltése felett?!

Figyelt kérdés

Előzmény: Felvettek az ALDI-hoz, ahol is az első napon a kezembe nyomtak 2 listát, amin vagy 200 háromjegyű kód van. Péksütemények, zöldségek, gyümölcsök kódjai - mert Ők még sosem hallottak a vonalkódról - és rám parancsoltak, hogy ezeket 2 napon belül tanuljam meg. DE nem munkaidőben ám, hanem a szabadnapjaimon!


JOGILAG kötelezhet erre az ALDI, hogy a szabadnapjaimon is kvázi dolgozzak? Csak mert szerintem nem. Nem tudom ahhoz mit szólnának, ha én meg ezt fordítva is érvényesnek tekinteném, és a munkaidőben intézném a magánéletem ügyes-bajos dolgait...



#fizetés #munkaügy #szabadnap #Aldi #Aldi_fizetés #PLU_kód
2022. szept. 21. 09:13
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
97%
Ha nem vagy elégedett a munkahelyeddel, akkor szépen besétálsz a főnöködhöz, megköszönöd neki, hogy eddig itt dolgozhattál, majd felmondasz.
2022. szept. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
31%
Melyik Aldi üzletben történt ez?
2022. szept. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 qkker1 ***** válasza:
100%

"Melyik Aldi üzletben történt ez?"


Egyikben se, kamu sztori.

2022. szept. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

Ez a Fővámtéri Aldiban történt.

Abban amelyik az alsó szinten van.

De az összesben ezek mennek.

Az összesben!

2022. szept. 26. 10:06
 25/32 qkker1 ***** válasza:
89%
Ezt esetleg bizonyítani is tudod, vagy vállalod a rágalmazást?!
2022. szept. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

Ez nem rágalmazás, ez a Gyakorikérdések.hu.

Majd tanítalak...

:)

2022. szept. 26. 17:13
 27/32 qkker1 ***** válasza:
55%
Hidd el, egy hangyafasznyit járatosabb vagyok nálad a jogban, simán megáll a hitelrontás és rágalmazás esete!
2022. szept. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
88%
Akkor ha nem vagy elégedett a körülményekkel, setalj be a fonokodhoz és mondj fel hisztike helyett.
2022. szept. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
88%

Le merem fogadni hogy nem "parancsolt" meg "kötelezett" téged senki ilyesmire, egyszerűen arról van szó, hogy idővel jó ha tudod fejből a kódok nagy részét mert külöben nem fogsz tudni hatékonyan kasszázni.

De senki nem fogja tőled elvárni hogy mikor elsőre ülsz a kasszában tudd fejből az összeset...csak nézd át, és legyél valamennyire képben. Aztán munka közben egyébként is megjegyzed őket, ha folyamatosan kasszázol; de ha nehezebben menne, szerintem nem olyan nagy erőfeszítés ha otthon is foglalkozol vele egy keveset.


Amúgy meg ritka nagy kretén vagy kérdező...te most komolyan képes vagy felháborodni azon hogy "meg kell tanulnod" valamit a munkahelyeden? Gondolj már bele még egyszer..

2022. szept. 29. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem lennék felháborodva azon, ha a munkahelyemen kéne megtanulnom bármit. Csak, hogy épp az a bajom, hogy nem a munkahelyemen kellene megtanulnom, hanem otthon, a szabadidőm rovására - amihez sok köze nem lehet a munkáltatómnak. Ha pedig mégis, akkor nyilván a fordítottjával se lehet semmi baj, ha én meg a munkahelyemen intézem a magánéleti dolgaimat, igaz?!


Szövegértésből csúnya karó lángészkém!

Ennyit arról, hogy ki a kretén...

2022. szept. 30. 13:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!