Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » MÁV műszaki szakértői pozíciór...

MÁV műszaki szakértői pozícióra mennyi lehet a reális bér 3 év tapasztalattal gépészmérnökként?

Figyelt kérdés

Járműves szakirányom van, BSc, 3 év tapasztalat egyéb helyekről. Tervezés, fejlesztés, épületgépészet, fél év energetika. B2 szintű angol tudással.


Azért vonz, mert a szakirányomban nem tudtam eddig elhelyezkedni, a vasúti terület pedig vonzóbb számomra, mint a huszadik autógyár.


Jelenleg álláskeresésben vagyok, mert eljöttem egy előző helyről amiről kb csak rosszat tudnék írni, úgyhogy inkább nem írok róla semmit.


Bruttó 550-600-ban gondolkodom, de minimum 500-ban, mivel tudom a MÁV nem fizet a legjobban. Egyébként karbantartási területről van szó.



2022. aug. 22. 12:35
1 2 3 4 5 6
 11/54 A kérdező kommentje:
Nem ez az egyébként, de mondom, mivel ez a terület érdekel, akár a 400 bruttóért is elmennék, ha nagyon ragaszkodnak hozzá.
2022. aug. 22. 14:40
 12/54 anonim ***** válasza:
2022. aug. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
100%

Hát melyik? Kiváncsi vagyok, hátha tudok adni tanácsot.

Na jó'van, meg ez, már br 400 és még el sem mentél a zinterjúra. :D De ha érdekel, akkor menjél, csináld.

2022. aug. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
100%
Menj el állásinterjúra, nézd meg, hallgasd meg őket és majd adnak egy fizetést (vagy max nem adnak). mit veszthetsz? munkanélküli vagy, időd van...
2022. aug. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
100%
Talalni áll neten mavos allashirdetéseket mernököknek. Asszem br 380al keresnek kezdő bscvel rendelkező mérnököt, asszem talan br 420al msc-set. Ezekhez próbáld belőni. Hány ev tapasztalatot kér az állás?
2022. aug. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
100%
Ha a vasúti járművek érdekelnek, akkor Knorr-Bremse
2022. aug. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
100%
Az előző hozzászólók leírták, hogy mire lehet számítani. Annyival kiegészíteném, hogy a MÁV csoporttól egy idő után már nincs visszaút a munka világába. Finoman fogalmazva nem mutat túl jól az önéletrajzban, nem véletlenül...
2022. aug. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
100%

Na és a személyszállítási irányú munkakörökbe, hogy lehet bekerülni?

Mert tanfolyamot csak jegyvizsgálóknak hirdetnek miközben rengeteg irodai állást látni szakirányú mávos tanfolyammal. Érdekes az ilyen munkaköröknél nem is írják meg a lehetőségét kívülről, hogy végezheti el valaki az adott tanfolyamot.

2022. aug. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
100%
Mérnöki Bsc-vel, 3év tapasztalattal br.450 és 600 között fizetnek a multik. Jól ki kell fogni azt, ahol ennél többet adnak. MÁV-nál szerintem ennek az alsó határát, br. 450-et fognak javasolni. Cserébe hosszútávú, stabil munkahely, nincs az a multiszagú stresszes légkör meg hajtás.
2022. aug. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
81%

"Na és a személyszállítási irányú munkakörökbe, hogy lehet bekerülni?"

Jól kell tudni orális tevékenységet végezni.

Jelentkezni kell jegyvizsgálónak, vagy valami csicska munkára és szépen felfelé nyalás, lefelé taposás módszerével be kell verekedni magad a helyi főnökség aurájába. Aztán amikor már kellően benyaltad magad, akkor lehet szépen tovább haladni.

"nincs ... stresszes légkör meg hajtás."

Ez stresszesebb mint egy multinál, hidd el! :D

2022. aug. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!