Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nyelvvizsga,diploma nélkül...

Nyelvvizsga,diploma nélkül jelentkezni?

Figyelt kérdés

Most végeztem az egyetemen júniusban,sikeres záróvizsgát tettem.

Nálunk 2 nyelvvizsga kell,azonban az wgyik még nincsen meg,így magát a diplomát nem kaptam kézhez.

Elkezdtem járni nyelvtanfolyamra+magántanárhoz,a jövő májusi nyelvvizsgára készülünk,tehát calószínű akkor lesz meg a diplomám. (A covid alatt a myelvóráim online-ra álltak át,nekem ez így egyáltalán nem volt segítség,úgyhogy feladtam addig,amíg vissza nem állt teljes személyesre.)

Kinéztem pár céget,azokból is főleg a KPMG-t és pár nagy multit.

Diák már nem vagyok,tehát gyakornok nem lehetek,főállásra (heti 40óra) jelentkeznék.

Van valakinek tapasztalata,hogy ez gond lehet,hogy nincs meg a diploma a nyelvvizsga miatt,csak a záróvizsga igazolás? Vagy így is alkalmazhatnak?



2022. júl. 23. 11:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak, hogy értelmes választ kapjál ne csak olyat, mint az #1 vagy a #4.


A legtöbb multinál, nem fog gondot jelenteni, hogy ha az abszolutórium megvan és már csak a nyelvizsgára vársz, ráadásul dolgozol is rajta.

Ha a munkakör betöltéséhez szükséges a nyelv, tehát aktívan használni is kell, akkor majd az interjún eldöntik, hogy beszéled-e elég jól.

A legfontosabb, hogy ne te döntsd el, hogy elég vagy-e az állásra, ezt majd az interjúztatók eldöntik. Jelentkezz, veszíteni valód nincs.

Ha esetleg, azt mondják, hogy kell a diploma a helyzetedben (ezen meglepődnék), akkor újra próbálkozol pár hónap múlva a sikeres vizsga után.

2022. júl. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi,végül big4-hoz sem volt gond.:)
2022. szept. 2. 11:52
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!