Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nyelvvizsga,diploma nélkül...

Nyelvvizsga,diploma nélkül jelentkezni?

Figyelt kérdés

Most végeztem az egyetemen júniusban,sikeres záróvizsgát tettem.

Nálunk 2 nyelvvizsga kell,azonban az wgyik még nincsen meg,így magát a diplomát nem kaptam kézhez.

Elkezdtem járni nyelvtanfolyamra+magántanárhoz,a jövő májusi nyelvvizsgára készülünk,tehát calószínű akkor lesz meg a diplomám. (A covid alatt a myelvóráim online-ra álltak át,nekem ez így egyáltalán nem volt segítség,úgyhogy feladtam addig,amíg vissza nem állt teljes személyesre.)

Kinéztem pár céget,azokból is főleg a KPMG-t és pár nagy multit.

Diák már nem vagyok,tehát gyakornok nem lehetek,főállásra (heti 40óra) jelentkeznék.

Van valakinek tapasztalata,hogy ez gond lehet,hogy nincs meg a diploma a nyelvvizsga miatt,csak a záróvizsga igazolás? Vagy így is alkalmazhatnak?



2022. júl. 23. 11:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
5%

Fideszes vagy? Akkor nem probléma.


Nem vagy fideszes? Akkor valószínű, hogy diplomával vagy anélkül nem fogsz kelleni sehova, ahol annyit fizetnek, hogy meg is tudsz élni belőle. Minden más hely tárt kapukkal vár!

2022. júl. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell próbálni, mit veszíthetsz?
2022. júl. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Egyik barátnőm ott dolgozik és neki is csak a záróvizsgájanvan meg egyelőre de átvették főállásba így is,viszont ő előtte egy évig gyakornok volt ott . Én ugye nem :/
2022. júl. 23. 12:09
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Ha elég alacsony lesz a bérigényed emiatt, már a tiéd is az állás.
2022. júl. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%
Meg lehet próbálni, de nem hinném, hogy a big4hoz felvesznek.
2022. júl. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Korábban magán nyelvtanárként dolgoztam, több olyan tanítványom volt, aki már a szakmájában dolgozott, csak a második nyelvvizsga hiányzott neki, arra készültünk.
2022. júl. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, mit lehet egy nyelvvizsgával ennyit pepecselni. Csak elmész és megcsinálod.
2022. júl. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem tanuldam gimiben 2.idegen nyelvet,így elég nehéz volt covid alatt 3 év alatt felkészülni felsőfokon.
2022. júl. 23. 23:03
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
8: olyan diploma nincs, amihez 2 felsőfok kell.
2022. júl. 24. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

De igen van:)

Vagyis 1 felsőfok és egy szakmai közép vagy felsőfok,de szakmait nem tanultunk,így marad a felsőfok.

2022. júl. 24. 09:38
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!